Тиждень початкової школи

7 листопада 2014 р. Переглядів: 2442 RSS
Виховна робота

Відповідно до річного плану роботи ТСЗОШ школи – інтернату І-ІІІст. Тернопільської обласної ради з 27 по 31 жовтня проходив предметний Тиждень початкових класів.

Його головна мета - зробити навчання більш розмаїтим, сприяти розвитку навиків мовленнєвої діяльності учнів, а також показати тісний зв'язок вивченого в школі з життям людини. Робота Тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності педагогів та учнів, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.

У рамках тижня початкових класів було приведено ряд заходів

понеділок

Екскурсія до міської бібліотеки №3

1клас, 2-Б, 3-Б, 4клас

Бібліотекар, вихователі

вівторок

Подорож до «Бібліомістечка»

2-А, 3-А

Возна Г.В., Севостьяніхіна Н.С.,бібліотекар

середа

Майстер – клас «Школа майбутнього»

Учні початкових класів

Грім А.Б. Возна Г.В., класоводи

четвер

Веселе дозвілля

Учні початкових класів

Грім А.Б., Громя’к О.В

п’ятниця

Підбиття підсумків

Возна Г.В.,

Понеділок. Екскурсія до міської бібліотеки №3.

Школярі познайомилися з бібліотекою, читальним залом, у якому їх чекала захоплююча розповідь бібліотекаря Олени Євгенівни про життєвий і творчий шлях славетного поета і художника Тараса Шевченка. Діти з великою цікавістю слухали розповідь про його дитинство, мрії кобзаря про кращу долю України, розказували напам’ять уривки його віршів. А ще діти брали участь у вікторині, розгадували кросворди. Вівторок. Подорож до «Бібліомістечка»

Діти з вадами слуху відвідали обласну бібліотеку для дітей. Тут вони мали можливість потрапити у «Казковий двір», де переглянули відеоказку, потім перемістились у «Квартал розумників» - складали малюнок з пазлів,

брали участь у розвиваючих іграх. На «Ігровому майданчику» грали у рухливу гру. У дітей залишились незабутні враження та яскраві емоції.

Середа. Майстер – клас «Школа майбутнього»

Школа майбутнього, яка вона?

Вона буде велика чи маленька?

Вона буде цікава чи нудна?

Темна, чи світла і яскрава?

Свої мрії про школу діти могли реалізувати взявши участь у майстер – класі. Кожному класу були роздані фігури(сонечко, хмаринки, дерево, квіти), на яких діти повинні були відобразити свої мрії. Діти творчо підійшли до виконання цього завдання.

Спільними мріями були: велике футбольне поле, басейн, світла велика школа, слухняні діти, короткі уроки, зоопарк, живий куточок та багато іншого.

Четвер. Веселе дозвілля

Тепла погода та гарний настрій дітей сприяв проведенню веселого дозвілля. На шкільному майданчику школярі випробовували свої сили і спритність у різноманітних естафетах та іграх. Слід відзначити таку рису класних колективів, як здруженість, адже байдужих вболівальників серед учнів початкових класів не виявилося.

П’ятниця. Підбиття підсумків

Завершився Тиждень початкових класів у п’ятницю. Саме тоді відбулося підбиття підсумків тижня, нагородження учасників, а також учні початкових класів намалювали малюнки бійцям АТО із побажаннями миру, та поверненням живими додому.