Творчий звіт учнів 6-А класу «Ми в світ прийшли добро творити»

23 травня 2018 р. Переглядів: 1693 RSS

Творчий звіт учнів 6-А класу мав назву «Ми в світ прийшли добро творити». Цікавим і змістовним було свято. Всім хочеться, щоб добра на нашій планеті Земля ставало більше, щоб панувала любов, щирість, справедливість.

Класний керівник Ненчин О.Я., вихователі Кобель Л.Л, Божкова Г.Д. продемонстрували сценку « Із життя трьох квітів », яку з захопленням дивились всі присутні. Глядачі зрозуміли важливість творення добра не тільки в людському суспільстві , але й в природі, яка нас оточує.

Учні розповідали вірші, грали ігри. У жестовому виконанні виконали пісню «Людина починається з добра», слова якої зернятком і росинкою проникали в душу і батькам, і педагогам, і гостям. А гостями свята були учні Тернопільської музичної школи №2 зі своєю вчителькою Тамарою Степанівною, які завітали зі своїм музичним подарунком.

Ми намагались донести до сердець, що добро – це людяність, взаємодопомога, це особливе ставлення один до одного та всього живого на планеті.