Лялькова вистава «Золоте правило»

15 березня 2017 р. Переглядів: 1663 RSS

14 березня 2017 року до вихованців школи-інтернату завітали актори лялькового театру благодійного фонду «Братерство без кордонів». За їх участю учні переглянули виставу «Золоте правило». Після вистави у вечірні години у кожному класі було проведено обговорення побаченого. Діти зробили висновок, що правило «Роби так, як би ти хотів, щоб робили тобі» завжди буде діяти у нашому колективі.

Дякуємо спонсорам за турботу про дітей з особливими потребами. Адже такі заходи сприяють також вирішенню завдань корекційного плану: розвиток слухо-зорового сприймання, збагачення лексичного запасу, формування зв’язного мовлення учнів з вадами слуху і мовлення, формування особистості школяра з особливими потребами.