Проведення екологічного заходу на тему “Ми — за чисте довкілля!”

27 жовтня 2017 р. Переглядів: 1833 RSS

19 жовтня у нашій школі був проведений екологічний захід на тему “Ми — за чисте довкілля!”. Учні 12-х класів разом зі своїми класними керівниками та вихователями навчали своїх молодших товаришів, як правильно поводитися зі сміттям. Старшокласники ставили за мету донести, що усі ми є відповідальними за чистоту довкілля і кожен може долучитися до того, щоб зробити наш світ чистішим. А почати треба з простого: бути грамотним і освіченим у цьому питанні. Сортувати сміття, здавати на вторинну переробку, компостувати органічні відходи, не палити листя тощо — це ті прості кроки, які під силу кожному з нас. Аби було бажання.

Учні здійснили віртуальні подорожі за кордон і побачили, що нам є чого повчитися у іноземців, які вже давно звикли “правильно смітити” - і ще й отримувати вигоду зі свого сміття.

Дидактична гра заохотила учнів-глядачів спробувати розсортувати відходи за правилами. Це виявилося непросто, бо бракувало знань.

Також були запропоновані різні побутові ситуації і можливість обрати найбільш “екологічно правильну” відповідь. Результат показав, що учні ще недостатньо усвідомлюють, що є правильним і найменш шкідливим для природи — а тому завдання це було дуже актуальним для школярів.

Був використаний також різноманітний відео-матеріал (про перші успішні кроки сортування сміття в Україні, про шкоду від неправильної утилізації батарейок). Також учні школи продемонстрували вироби із пластику — показали, як можна дати відходам “друге життя”.

Організатори заходу “Ми — за чисте довкілля” сподіваються, що кожен його учасник візьме отримані знання на озброєння і обов’язково використовуватиме їх у своєму житті.