Проведена виховна гоина "Мій дім - без насильства"
Еще записи по теме
- Проведено Тиждень знань з безпеки життєдіяльності
- Зустріч учнів школи-інтернату з ветеранами Великої Вітчизняної війни
- «З Україною в серці»
- Відзначення «Дня вишиванки»
- Виховна година «Всім серцем любіть Україну»
- Проведено заняття для учнів 5-х класів на тему «Добре тому жити, хто вміє дружити»
- Приєднуємось до руху Червоного Хреста






