Бесіда "Голодомор 1932 – 1933 р."
29 листопада 2016 року в пам’ять жертвам голодомору вихователь 2А класу Супруневич Г.М. провела бесіду.
На початку заняття діти розділили кусочок хліба щоб зрозуміти, що не можна розкидатись хлібом, треба шанувати кожну крихточку. А також говорили про акцію: «Запали свічку».
Еще записи по теме
- Зустріч учнів школи з преставником організації УТОГ
- Заняття з учнями 7-12 класів на тему «Як захистити себе від насильства"
- Відбулося друге засідання методоб’єднання вихователів старших класів
- Проведено урок “Права людини”
- Правова вікторина «Запитання від Феміди»
- Учні школи-інтернату відвідали виставу-балет, приурочену Дню Гідності і Свободи
- Учні відвідали «Майстерню карамелі»



