Свято коляди

31 січня 2020 р. Переглядів: 1225 RSS

Хоча свята вже минули та у повітрі все ще витає дух свят. Лунають колядки та щедрівки. Від хати до хати люди несуть Боже слово, радіють народженню маленького Ісусика і просять Його благословення.

У нашій школі-інтернаті вже стало традицією колядками прославляти Різдво Ісуса Христа. З року в рік намагаємося передавати учням звичаї нашого краю і залучаємо вихованців до участі у традиційних заходах. І цього року до свята коляди всі учні школи готувалися заздалегідь, кожен клас повинен був виконати свою колядку та віншування.

30 січня в актовій залі зібралася вся шкільна родина: учні, працівники закладу, батьки та гості.

Захід був насиченим не тільки різноманітними колядками, щедрівками, віншуваннями, а ще й Різдвяним вертепом. На святі панував дух Різдва, а українські вишиванки та гарні костюми додавали святковості, гарного настрою усім присутнім. Такі заходи допомагають всім нам ще раз поринути в історію цієї незвичайної події, знайти місце в своїй душі для новонародженого Христа не тільки під час різдвяних свят, але і на все життя.