«Ми-українці»
18.02.2015 року у Підготовчому-Б класі було проведено виховний захід «Ми-українці».
Учні ознайомились із державними символами України, закріплювали поняття: «Батьківщина», «українці», «українка», «українець».
Діти із цікавістю виготовляли «свідоцтва українців», складали з пазлів українця та українку, слухали Гімн України. На заході були присутні батьки.
Еще записи по теме
- Віртуальна екскурсія в Сумський обласний художній музей ім. Н.Онацького
- Проведено виховний захід на тему «Неси добро у світ природи»
- Зустріч з випускниками
- «Збережемо природу Землі разом»
- Весела година "Добро починається з тебе"
- Світ очима дітей 2013
- Проведено профілактичну бесіду «Попередження булінгу та насилля в учнівському середовищі»







