Екскурсія у ТОВ «СЕ Борднетце — Україна»

21 квітня 2019 р. Переглядів: 1729 RSS

У чудовий весняний день у чні 4-Б і 5 класів побували на екскурсії у ТОВ «СЕ Борднетце — Україна» . Тут займаються виготовленням електроустаткування для автомобілів. Разом зі своїми вихователями Перцак Н.В., Нестюк О.П., Руденькою В.П. учні спочатку прослухали інструктаж з техніки безпеки під час екскурсії, а потім вирушили на виробництво.

Усі були вражені масштабами підприємства та організацією роботи працівників на конвеєрі. Складну роботу вони виконують точно і вміло, на дуже високому рівні. Одному з четвертокласників пощастило побачити свою маму на робочому місці, адже вона вже кілька років тут працює.

Про увесь цикл виробництва нам розповідала пані Катерина, учні змогли побачити усі його етапи. Вона детально і доступно подала інформацію про кожен з них, давала відповіді на запитання дітей.

Активний словник поповнився не тільки назвами професій, а й назвами матеріалів. А ще усі бажаючі могли спробувати потренуватись у розвитку моторики і спритності, граючи у давню японську гру. Такі ігри використовують для формування точності рухів майбутніх працівників.

А наприкінці учнів чекала справжня доросла перевірка спеціальним детектором. Вражень від екскурсії було дуже багато, кілька учнів навіть мріяли, що працюватимуть тут у майбутньому. Висловлюємо вдячність ТОВ «СЕ Борднетце — Україна» за неймовірну екскурсію для наших учнів!