Проведено Місячник безпеки життєдіяльності
У квітні 2019 року у Тернопільській спеціальній загальноосвітній школі – інтернаті І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради організовано і проведено Місячник безпеки життєдіяльності «Щоб не трапилось біди - про безпеку пам’ятай завжди» :
- Тиждень безпеки дорожнього руху;
- Дні здоров’я: «Циферблат життя-здоров’я”;
- Тиждень протипожежної та електробезпеки ;
- День цивільного захисту, навчальну евакуацію;
- Вікторини, змагання, конкурси з питань безпеки життєдіяльності;
- Вчителі, вихователі провели з учнями тематичні заняття, відеолекторій:
«Гірчить Чорнобиль крізь віки»
Еще записи по теме
- Наркотики і наркоманія – підступний ворог людства
- Звіт директора
- Учні відвідали фольклорно-етнографічну виставку
- Корекційно-розвиваюче заняття у підготовчому-Б класі Колобок (патріотичний)
- Проведено профілактичне заняття на тему: "Попередження насилля в учнівському середовищі"
- Проведена година дозвілля "Ми любимо Україну"
- Майтер-клас з писанкарства











