«Школа для матусь»

15 травня 2018 р. Переглядів: 1758 RSS

Незвичайне свято підготували для своїх матусь учні 3-Б класу з вихователем Перцак Надією Василівною. Щоб перенести мам у безтурботне дитинство та навчити їх ще більше розуміти своїх дітей було відкрито «Школу для матусь». Кожен з учнів проводив окреме заняття і мав змогу відчути себе вчителем та наставником.

На уроці читання мами-учениці виразно читали притчу про маму, на письмі – списували речення з дошки у каліграфічні шаблони лівою рукою. Діти дуже вболівали за своїх матусь і всіляко їх підбадьорювали. А матусі чудово рахували на математиці, вивчили пісеньку «Ilovemymummy» на уроці англійської мови, виготовили «Щасливий гаманець» в техніці орігамі на трудовому навчанні.

Вихователь 3-Б класу Оксана Петрівна Нестюк провела з батьками фізкультхвилинку, пальчикову гімнастику та вправи для очей. Ці знання знадобляться мамам і вдома, щоб забезпечити розвиток своїх діток.

Урок музики проходив у формі гри «Пісенний м’яч»: м’яч можна було передавати лише назвавши пісню про маму. А на малюванні діти відгадували домашнє завдання своїх мам – малюнок «Моя дитина у майбутньому», адже малюнки не були підписані. Третьокласники були вражені старанністю та талантом своїх найрідніших та високо оцінили їх зусилля.

Мами ще пограли у гру «Чия дитина?», відгадуючи за відповідями анкет своїх дітей. Вони довели, що знайдуть анкету своєї дитини, навіть тоді, коли вона не підписана, адже дуже добре знають уподобання своїх дітей.

Урок «Природознавства» ознайомив учениць із будовою квітки гладіолуса. Вони отримали практичне домашнє завдання – виростити з цибулини, яку діти посадили напередодні, квітку і зробити фото біля розквітлого гладіолуса разом зі своєю дитиною.

Своєрідною нагородою за хорошу роботу на «уроках» стало привітання діток з Святом Матері і подарунок – листівка, виготовлена дітками власноруч. Усі присутні мали багато приємних вражень та були задоволені навчанням у «Школі для матусь».