Проведено зустріч вихователів школи з головним спеціалістом управління сім'ї, молодіжноі політики та захисту дітей
2 листопада 2021 року в онлайн-форматі проведено зустріч вихователів школи з Чайковським Вадимом Валерійовичем, головним спеціалістом управління сім'ї, молодіжної політики та захисту дітей Тернопільської міськоі ради з питання: «Дитинство без насилля: суспільство, школа і сім'я на захисті прав дітей». Щиро дякуємо Вадиму Валерійовичу за багаторічну співпрацю з нашим закладом!
Еще записи по теме
- Герої нескореної України
- Представники роти патрульної служби завітали до школи-інтернату
- Бібліотекар Возна Я.О. провела літературну годину спілкування з учнями 6-Б класу
- Проект "Добре серце"
- Творчий звіт 1-А класу на тему "Книга - вірний друг"
- Учні 8 класу школи-інтернату відвідали Тернопільську міську бібліотеку для дорослих №4