Поїздка в Золочів

24 жовтня 2017 р. Переглядів: 1716 RSS

Стало гарною традицією зібрати дружній 6-А клас і поїхати на екскурсію. Було обрано маршрут – «Тернопіль – Золочів».

Екскурсія відбулася 18 жовтня.

У цьому маленькому містечку Львівської області учні разом з класним керівником - Ненчин О.Я. та вихователями – Божковою Г.Д., Кобель Л.Л. відвідали «Золочівський замок». На території замку відвідали «Великий житловий палац» , «Китайський палац», спустилися у підземелля. Діти відчули подих далекого 17 століття,побачили обладунки та зброю колишніх захисників,побут вельмож та простого люду.А ще, вразили 4 сторожеві башти, розташовані в усіх напрямках- західному,східному,північному та південному. «Золочівський замок»- чудове місце,наповнене глибокою історією. Учням дуже сподобалася ця екскурсія , усі повертались додому з приємними враженнями.

Вирішили: вивчати, оберігати, дбати!