Проведено профілактичну бесіду на тему «Попередження булінгу в учнівському середовищі»

18 жовтня 2018 р. Переглядів: 1597 RSS

16 жовтня 2018р. в школі-інтернаті з учнями 7-12 класів було проведено профілактичну бесіду на тему « Попередження булінгу в учнівському середовищі» з залученням інспекторів Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області старшого інспектора Ярушиної І.В. та інспектора Зведенюк Т.В.

Учні переглянули відео матеріали про те, що таке булінг та дізнались про реальні випадки булінгу в школах. А також їм розповіли про адміністративну та кримінальну відповідальність батьків, вчителів та учнів за такі випадки. Кожна дитина отримала буклети « Дитино, знай свої права!».

Інспектори ще раз нагадали про телефони «гарячих ліній» при порушенні прав дітей.