18 жовтня 2019 р. Переглядів: 1031 RSS

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця. Наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Щороку у першу неділю жовтня освітяни відзначають своє професійне свято. Вчителі та учні нашої школи вирішили це свято зробити неординарним, цікавим та веселим. Змагання відбувалися між командою вчителів «НУШ-style» та командою учнів «Квестери». Учасники вражали публіку смішними мініатюрами, танцювальними номерами, виконували завдання різного характеру: як інтелектуальні, так і на швидкість, кмітливість, креативність.

Під час проводження квесту вчителі та учні відчули незабутні емоції та були нагороджені солодкими подарунками.

Розпочиналося та завершилося святкування танцювальною композицією під музику Gangnam Style.

Гімн учителя

Є важлива професія у світі -

Серце своє віддавати дітям,

Їх навчати читати й писати,

І про всі закони світу знати.

Мудрі, творчі і креативні

Педагоги наші всі активні.

В нас команда суперова,

До змагань завжди готова

В нас команда – супер-клас,

Починати квест вже час .

Ми веселі, енергійні,

100 відсотків позитивні!

О! Є! Ага, ага! Йов!

Саме цією піснею розпочинали свято команада вчителів «НУШ- style». Авторами тексту є вчителі нашої школи-інтернату: Маніло Ольга Василівна, заступник директора з виховної роботи та Ненчин Ольга Ярославівна, вчитель музики та ритміки.