В школі пройшла акція в підтримку людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом «Червона стрічка»

1 грудня 2021 р. Переглядів: 567 RSS

1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема. І школа займає тут далеко не останнє місце, адже саме у школі формується, розвивається і набирається знань майбутнє держави.

Сьогодні, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом в нашій школі пройшла акція серед учнів 10-12 класів в підтримку людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом «Червона стрічка». Також соціально-психологічна служба школи спільно з шкільним лікарем провели бесіду та відео лекторій з учнями старшої школи . А також для учнів школи створено інформаційно-просвітницький куточок: «СНІД: знати, щоб жити».

Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе учням захистити самих себе, адже найкращий захист – це поінформованість.

img_7537.jpeg