Допоможемо дітям вибрати майбутню професію

5 березня 2015 р. Переглядів: 1920 RSS

2 березня 2015 року в школі-інтернаті відбулися батьківські збори в 11-х класах на тему: «Допоможемо дітям вибрати майбутню професію».

На заході були присутні: учні 11-х класів, батьки, соціальний педагог та психолог школи-інтернату, вчителі трудового навчання, класні керівники, вихователі, представники Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг і туризму, Тернопільського професійного ліцею моделювання одягу та перукарського мистецтва, Тернопільської служби зайнятості.

Педагоги школи-інтернату ознайомили присутніх з профорієнтаційною роботою з учнями 11-класів, з результатами діагностики соціально-психологічної служби школи, представили презентації та виставки творчих робіт учнів даних класів. Гості презентували свої навчальні заклади, заросили учнів на навчання, роздали рекламні буклети.

Представник центру зайнятості дала інформацію про професії актуальні на ринку праці на даний момент та запросила батьків, педагогів та майбутніх випускників до співпраці.