Проведено тренінг для учнів 10-12 класів «Конфлікт і спілкування»

8 листопада 2019 р. Переглядів: 1134 RSS

5 листопада вихователь Єфимчук Л.А. провела заняття з елементами тренінгу для учнів 10-12 класів «Конфлікт і спілкування».

Мета тренінгу :

- розширити знання учнів про конфлікт;

- показати ефективні шляхи роз’язання конфліктних ситуацій;

- вчити використовувати в спілкуванні з іншими людьми тактику

співробітництва, знаходити конструктивні способи розв’язання проблемних ситуацій;

- формувати в учнів почуття єдності з колективом, спонукати школярів до роботи над собою;

- сприяти взаєморозумінню в класі, виховувати повагу до товаришів, почуття відповідальності за свої слова і вчинки.

На занятті вихователь використала інтерактивні вправи «Торбинка асоціацій», «Дерево очікувань», «Влада», «Повітряна кулька». Учні переглянули і обговорили відеоролик про булінг у шкільному середовищі, представили конфліктні ситуаціі та шукали способи їх вирішення мирним шляхом. Вихованці ознайомились із презентацією про класифікацію учасників конфліктів. В кінці тренінгу обговорили правила поведінки, дотримання яких допомагає дітям уникнути конфлікту.