Проведено тренінг для учнів 10-12 класів «Конфлікт і спілкування»
5 листопада вихователь Єфимчук Л.А. провела заняття з елементами тренінгу для учнів 10-12 класів «Конфлікт і спілкування».
Мета тренінгу :
- розширити знання учнів про конфлікт;
- показати ефективні шляхи роз’язання конфліктних ситуацій;
- вчити використовувати в спілкуванні з іншими людьми тактику
співробітництва, знаходити конструктивні способи розв’язання проблемних ситуацій;
- формувати в учнів почуття єдності з колективом, спонукати школярів до роботи над собою;
- сприяти взаєморозумінню в класі, виховувати повагу до товаришів, почуття відповідальності за свої слова і вчинки.
На занятті вихователь використала інтерактивні вправи «Торбинка асоціацій», «Дерево очікувань», «Влада», «Повітряна кулька». Учні переглянули і обговорили відеоролик про булінг у шкільному середовищі, представили конфліктні ситуаціі та шукали способи їх вирішення мирним шляхом. Вихованці ознайомились із презентацією про класифікацію учасників конфліктів. В кінці тренінгу обговорили правила поведінки, дотримання яких допомагає дітям уникнути конфлікту.
- День працівника освіти
- Відбувся чемпіонат області з класичного волейблоу
- День Гідності і Свободи
- Проведено виховний захід на тему «Неси добро у світ природи»
- Інформація про вступну кампанію у ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
- Творчий звіт учнів 6-А класу «Ми в світ прийшли добро творити»
- Відбулося засідання Батьківського всеобучу


