До свята осені проведено захід «День гарбуза»

24 жовтня 2019 р. Переглядів: 1547 RSS

За вікном буяє осінь! Золота, мальовнича, щедра і благодатна пора! У народі кажуть : «Осінь прийшла, урожай принесла», тому вже традиційно у нашій школі відзначалося свято осені. В цьому році «День гарбуза».

З самого ранку учні, вчителі та батьки ретельно готувалися зустрічати свято. Прикрашали столи чудовими осінніми композиціями. Хто б міг подумати скільки всього можна придумати лише з гарбуза ?! Креативність вчителів, батьків та учнів була на найвищому рівні. Кожен клас зробив презентацію до своєї «гарбузової» композиції.

Після обіду учні молодших класів переглянули мультики про осінь та велику гарбузову родину. А учні старших класів відвідали майстер клас з приготування страв із гарбуза. На зустріч був запрошений Віталій Гуралевич – бренд - шеф мережі «Самогонна Ресторація». Працює більше 10 років в кулінарній сфері. Яку ж смакоту він приготував…це і салат з печеного гарбуза, і ніжний гарбузовий бісквіт і смачнючий крем –суп. Куштували всі і добавки просили.

Після проведеного майстер класу запросили Віталія відвідати нашу виставку.