Проведено профілактичне заняття на тему: "Попередження насилля в учнівському середовищі"
В школі - інтернаті з учнями 5-Б, 7-Б класу проведено профілактичне заняття на тему: "Попередження насилля в учнівському середовищі" . У ході заняття з`ясували, що таке насилля, його види, ознайомились з номерами телефонів довіри, куди можна звернутись за допомогою. Як підсумок, було виготовлено колаж "Насиллю-ні" .
Еще записи по теме
- Проведено творчий звіт «З родини починається життя людини»
- Учні 3-А класу доєдналися до відзначення Дня української писемності та мови
- Витяг з протоколу
- Екскурсія учнів школи-інтернату в пекарню
- Проведено заняття з учнями старших класів з метою збереження репродуктивного здоров’я
- Тиждень знань з безпеки життєдіяльності 2014р
- Пояснення в КРУ

