Вечорниці на Андрія

23 грудня 2021 р. Переглядів: 1074 RSS

Андрія – одне із свят, яке завжди відзначали наші батьки, діди, прадіди. Припадає воно на 13 грудня і вважається днем пам’яті одного із дванадцяти апостолів Христових – Андрія Первозванного.

Цей день є одним із найцікавіших і найтаємничіших, коли відбуваютьсязаклинання й угадування майбутнього. Вечорниці на «Андрія» присвячені веселощам, іграм, музикам, обрядовим церемоніям і забавам.

Вихователі та учні 9-А класу також не залишились осторонь цього дійства. 13 грудня в навчальному закладі було проведено вечір відпочинку “Вечорниці на Андрія”, який був організований вихователями школи.

Захід потішив чудовою організацією: піснями, віршами, театралізованими сценками. Цікаві найрізноманітніші гадання об’єднали усіх присутніх.