У стінах нашої
школи відбулася неймовірна зустріч: до нас завітали випускники, які присвятили себе благородній волонтерській справі. Ми пишаємось нашими учнями, чия діяльність та небайдужі серця стають для нас прикладом. Ваші справи нас надихають! Дякуємо, що ви є!
Еще записи по теме
- Свято останнього дзвоника 2017
- Відбулося заняття для учнів 5-Б класу на тему #не_ведись-прояви свою стійкість в Інтернеті
- Проведення тренінгового заняття «Знай права та виконуй обов'язки»
- Дари осені 2014
- Кожна людина має можливість захистити свої права
- Оголошення
- Учні переглянули презентацію "СНІД - чума ХХ століття"




