У 6-В класі проведено комплекс заходів, які навчали дітей розпізнавати ситуації насильства і давали практичні поради протидіяти їм.

14 грудня 2020 р. Переглядів: 718 RSS

У 6-Б класі кінець листопада і початок грудня був багатий на заходи правового спрямування. Учні активно брали участь у годині спілкування "Права дітей", стали учасниками "Найбільшого уроку у світі". Результатом цих заходів став лепбук "Конвенція ООН: права дітей". Вихователі обговорили з вихованцями їх права і обов'язки. "Насильство - це порушення прав дітей і дорослих!" - під таким гаслом пройшов круглий "Насильство: як йому протидіяти?". Учні переглянули відеоролики, вчилися розпізнавати ситуації насильства і обирати практичні методи протидії насильству. Також вихованці дізнались про телефони гарячих ліній, на які можна звертатись у випадку порушення їх прав та вчинення щодо них насильства.