Конфлікти з батьками

9 квітня 2019 р. Переглядів: 1416 RSS

У четвер 4 квітня у 9-А класі вихователем Єфимчук Л.А. було проведено годину спілкування з елементами тренінгу «Конфлікти з батьками». Метою проведення цього виховного заходу було обговорення різних аспектів стосунків дітей і батьків, виховання в учнів поміркованості, поваги до батьків, самостійності, уміння знаходити компроміс у спілкуванні. Діти ознайомилися з причинами виникнення конфліктів між батьками та дітьми, висловили свої думки, як можна вирішити проблеми, розв’язали найпоширеніші конфліктні ситуації між дорослими та дітьми. Були проведені цікаві інтерактивні вправи: «Дерево очікувань», «Виріши проблему», «Листування з батьками».

Учні переглянули і обговорили презентацію «Батьки і діти – два покоління, дві культури», прочитали та пояснили вислови, прислів’я про конфлікти, виконали творче завдання «Мирна угода».