Подорож у країну професій

22 листопада 2021 р. Новини

Учні 8 класу відвідали майстер клас по виготовленню хінкалей. Ознайомились з професією кухар-хінкальщик. Отримали багато позитивних емоцій, задоволення від своєї роботи. Дякуємо за приємні враження від проведеного майстер класу.

Далі...

Проведено «Тиждень безпеки дорожнього руху»

19 листопада 2021 р. Новини

З 15 листопада по19 листопада 2021року у Тернопільській спеціальній школі Тернопільської обласної ради організовано і проведено

«Тиждень безпеки дорожнього руху».

Класні керівники, вихователі, вчителі основ здоров’я провели тематичні виховні години і позакласні заходи, відеолекторії на теми:

- «Перехід дороги за несприятливих погодних умов».

- Рольова гра «Вулиця».

- Навчальна гра «Сигнали регулювальника».

Розпорядження голови Тернопільської обласної ради від 16.11.2021 р.№ 315

19 листопада 2021 р. Новини

Додаток 1

до розпорядження голови

Тернопільської обласної ради

від 16 листопада 2021 року № 315

  

Оголошення

про проведення конкурсу на посаду директора Тернопільської спеціальної

школи Тернопільської обласної ради

  

  1. Найменування і місцезнаходження закладу освіти: Тернопільська спеціальна школа Тернопільської обласної ради; вулиця Лесі Українки, будинок 9 а, місто Тернопіль, 46011.

  2. Найменування посади та умови оплати праці: директор Тернопільської спеціальної школи Тернопільської обласної ради. Посадовий оклад встановлюється відповідно до штатного розпису (згідно з вимогами чинного законодавства щодо впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ).

  3. Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»: керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.

  Повноваження керівника закладу загальної середньої освіти визначаються законодавством та установчими документами закладу освіти.

  Не може обіймати посаду керівника закладу особа, яка:

  1) є недієздатною або цивільна дієздатність якої обмежена;

  2) має судимість за вчинення злочину;

  3) позбавлена права обіймати відповідну посаду;

  4) за рішенням суду визнана винною у вчиненні корупційного правопорушення;

  5) за рішенням суду визнана винною у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією;

  6) підпадає під заборону, встановлену Законом України «Про очищення влади».

  Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, місце та термін їх подання: претенденти на посаду директора Тернопільської спеціальної школи Тернопільської обласної ради подають до Тернопільської обласної ради такі документи:

  1) заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

  2) автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

  3) копію паспорта громадянина України;

  4) копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

  5) документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

  6) копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

  7) довідку про відсутність судимості;

  8) довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

  9) мотиваційний лист, складений у довільній формі.

  Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

  Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації.

  Визначені документи подаються особисто (або особою, уповноваженою згідно з довіреністю) особі, уповноваженій приймати документи для участі у конкурсі, у визначений в оголошенні строк, що становить 22 календарних дні з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

  Подання документів здійснюється за адресою: м. Тернопіль, вул. М.Грушевського, 8, каб. 649, телефон 52-34-23, е-mаіl: ovm@reg-adm.gov.te.ua.

  Уповноважена особа, яка приймає документи за описом та надає інформацію про конкурс – Кантоніста Людмила Іванівна, тел. 43-03-99.

  4. Конкурсний відбір включає такі етапи:

  1) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі.

  Прийом документів від претендентів здійснюється з 17 листопада 2021 року до 08 грудня 2021 року (щоденно у будні дні: з понеділка по четвер – з 08.00 год. до 17.15 год., п`ятниця – з 08.00 год. до 16.00 год.);

  2) перевірка конкурсною комісією поданих документів на відповідність установленим вимогам – до 15 грудня 2021 року;

  3) прийняття конкурсною комісією рішення про допущення/недопущення кандидатів до участі у конкурсному відборі. Оприлюднення на офіційному веб-сайті Тернопільської обласної ради переліку осіб, допущених до участі у конкурсному відборі (далі – кандидати).

  Усі кандидати, які своєчасно подали документи для участі у конкурсі, повідомляються конкурсною комісією про прийняте рішення щодо їх кандидатур – до 15 грудня 2021 року;

  4) ознайомлення кандидатів (на їх вимогу) із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування закладу до 22 грудня 2021 року;

  5) проведення конкурсного відбору. Визначення переможця конкурсу.

Оприлюднення результатів конкурсу на офіційному веб-сайті Тернопільської обласної ради.

  Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

  - перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

  - перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

  - публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку комунального закладу загальної середньої освіти – об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області, а також надання відповідей на запитання осіб зі складу конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

  Тривалість конкурсного відбору – до 14 січня 2022 року.

  6) конкурсна комісія протягом двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору, за результатами конкурсних випробувань, визначає переможця конкурсу або визнає конкурс таким, що не відбувся та оприлюднює результати конкурсу на офіційному веб-сайті засновника.

Розпорядження

З нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини соціально-психологічною службою школи проведені заходи з правової тематики

19 листопада 2021 р. Новини

З нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини соціально-психологічною службою школи були проведені заходи з правової тематики. Мета яких - допомогти дітям усвідомити свої права та обов`язки,навчити самостійно приймати рішення, відстоювати власну думку та виховати толерантність до людей. Зокрема,оновлено інформаційно-просвітницький куточок на тему: «20 листопада-Всесвітній день дитини».

З учнями 3-7 класів було проведено:

- правовий квест «Права свої знай,та про обов`язки не забувай»;

- перегляд та обговорення мультфільмів з правової тематики;

- тренінгові заняття на тему «Права і обов’язки дитини», «Щаслива дитини-успішна країна»;

- конкурс малюнків «Мої права»;

Такі заняття допомогли учням ознайомитись з своїми правами у ігровій формі, є пізнавальними та цікавими.

День Толерантності у 7-Б класі

18 листопада 2021 р. Новини

"Толерантність починається з тебе!" - під таким гаслом була проведена година спілкування у 7-Б класі. Виявляється, якщо кожному з нас роздати по однаковому аркушу паперу і давати однакові інструкції на зразок: "Зігніть аркуш навпіл, відірвіть правий верхній куток, зігніть ще раз, відірвіть верхній правий куток", то результати будуть зовсім різні. Чому? Тому, що кожен з нас - унікальний. І кожен має рівні права та можливість самовираження. Адже світ цікавий, коли різноманітний!

Учні залюбки відповідали на питання експрес-вікторини, обговорювали риси толерантної особистості, підбирали прикметники, шукали шляхи толерантного вирішення запропонованих конфліктних ситуацій і фіксували все у тематичній розкладці.

Наприкінці зробили висновок: "Поводься з людьми так, як хочеш, щоб поводились з тобою!"

Відзначення Міжнародного Дня толерантності

16 листопада 2021 р. Новини

16 листопада соціально-психологічною службою школи було проведено ряд заходів з нагоди відзначення Міжнародного Дня толерантності. Оновлено інформаційно – просвітницький куточок. Проведено заняття з учнями 3-4класів на тему «Всі ми різні, але всі ми рівні», де учні пригадали ввічливі слова у спілкуванні; створили колективний колаж «Дерево толерантності» та за допомогою розмальовок проявляли своє розуміння толерантності. З учнями 5-8класів провели квест «Стежиною толерентності». Мета: сформувати правильне уявлення щодо толерантної поведінки та толерантного спілкування;виховувати взаємоповагу і взаємодопомогу. Провели діагностику толерантності особистості. А також переглянули фрагмент фільму про толерантність та обговорили.

День української мови та писемності

11 листопада 2021 р. Новини

Відзначаючи День української мови та писемності, говорили з учнями 7-Б класу про Нестора Літописця, навіщо нам українська мова, читали висловлювання великих діячів про мову, знаходили аналоги для запозичених слів шляхом розгадування цікавих ребусів, переглянули відео про українську мову.

Далі...