Відбувся майстер-клас «Великодня писанка»

19 травня 2021 р. Новини

З учнями 7 класу провели майстер-клас «Великодня писанка».

Далі...

Stop sexтинг

18 травня 2021 р. Новини

В рамках реалізації проекту Stop sexтинг соціально-психологічною службою школи спільно із вихователями було проведено урок #не_ведись - прояви свою стійкість в Інтернеті для учнів 6-8 класів. Основними формами взнаємодії сучасних дітей є онлайн-спілкування та онлайн-ігри, де є можливість спілкуватися з іншими учасниками. За підтримки та нагляду дорослих ці форми взаємодії можуть позитивно вплинути на особистісний розвиток дитини. Без нагляду та без відповідних знань у дитини мережа Інтернет може мати деструктивний вплив на учнів. Основним завданням проведеного уроку було навчання дітей самостійно регулювати процес використання Інтернету та засобів масової інформації ,а також відхід від потенційно небезпечного контенту.

Далі...

Вперед: До Дня Європи (6-Б)

14 травня 2021 р. Новини

Які асоціації викликає у вас слово "Європа"? Добробут, закон, мир, демократия, захист природи, стабільність, сортування сміття, доброзичливость - такими асоціаціями поділились учні 6-Б класу під час виховного захода "Європейський калейдоскоп". Вони расширили свое знание об истории происхождения Европейского союзу и навели аргументы на користь членства України в ЄС. Окрім цього, шестикласники дізнались історию впізнаваних элементов одягу деяких європейских країн (берет, кілт, кломпи ...). Дуже цікаво и пізнавально було під час игры, коли учні шукали середин карт європейську країну, її столицю и сусідів. А завершение захода стала дегустація італійської піци та французьких круасанів! З Днем Європи!

Далі...

Бесіда у 6-Б класі "Пам'ятаємо. Перемагаємо"

11 травня 2021 р. Новини

До Дня пам'яті і примирення учні 6-Б класу прослухали інформацію про історію цього дня, хроніки Другої світової війни, роль українців у військових подіях. Разом учні дійшли висновку, що необхідно пам'ятати тих, хто боровся за перемогу тоді та шанувати тих, хто відстоює цілісність України сьогодні. Шестикласники виготовили маки - квіти пам'яті у європейських країнах, та прикрасили ними тематичний куток у класі.

Далі...

«Гірка пам'ять Чорнобиля»

27 квітня 2021 р. Новини

26 квітня - 35 років з дня страшної аварії на Чорнобильській атомній електростанції, яка відгукнулася болем і стражданнями у мільйонів людей, завдала значних екологічних наслідків не лише для України, а й для всього світу. У 9 класі було проведено виховну годину «Гірка пам'ять Чорнобиля». Мета заходу: поглибити знання вихованців про аварію на ЧАЕС, наголосити про потенційну небезпеку радіації для усього живого. Готуючись до заняття, учні підготували повідомлення про ліквідаторів аварії, вшанували пам'ять загиблих. 26 квітня назавжди залишиться днем пам’яті та жалоби. І ми повинні зробити все можливе, щоб історія ніколи не повторилася знову.

Далі...

Учні 6-А класу поглибили знання про трагічі події квітня 1986 року

27 квітня 2021 р. Новини

26 квітня 2021 року вже 35 раз Україна і світ згадують трагічну подію – вибух на ЧАЕС, що змінила життя людства назавжди. Учні 6-А класу чи не вперше так серйозно, по-дорослому сприйняли цю подію: вони з цікавістю, але тривогою і болем в очах переглядали архівні документальні відеоматеріали, слухали пояснення вчительки, прагнули зрозуміти незнайомі й чужі для них поняття: «радіація», «евакуація», «місто-привид», «атом» тощо. Вони запитували, вони співчували, вони сумували, вони не хотіли, «щоб знову» – вони зрозуміли…

Далі...

Проведено заходи присвячені Всесвітньому тижню вакцинації

27 квітня 2021 р. Новини

Лікарем школи було проведено заходи присвячені Всесвітньому тижню вакцинації

Далі...