Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради

Проведено виховну бесіду на тему «Який слід повинна залишити людина на землі?»

3 жовтня 2018 р. Новини

28 вересня у 8 класі була проведена виховна бесіда на тему «Який слід повинна залишити людина на землі?»

Тема досить актуальна,адже все частіше учні задумуються про доросле життя,вибір професії.

Так як,саме в цей день відзначали 100 років з дня народження видатного педагога, дитячого письменника В.О.Сухомлинського ,тому для обговорення обрано оповідання «Який слід повинна залишити людина на землі».

Завдяки відеопрезентації учні ознайомились з біографією та творчістю письменника. Напередодні діти допомогли вихователю знайти цікавий матеріал «10 не можна» Сухомлинського. Кожен зачитав поради від видатного педагога та навели свої приклади з життя. Також діти проявили інтерес до оповідання,тому що лунало багато запитань.які хвилювали учнів. Після аналізу змісту оповідання було проведено дидактичну гру «Знайди зайве». Виховна мета досягнута,адже діти змогли зробити правильні висновки.

Далі...

Засідання батьківського всеобучу, приурочене 100-ччю від Дня народження В. О. Сухомлинського

3 жовтня 2018 р. Новини

28 вересня 2018 р. у школі відбулося засідання батьківського всеобучу. Учні 6-А класу підготували презентацію для батьків про великого педагога, письменника В. О. Сухомлинського. Адже 28 вересня цього року виповнюється 100 років від Дня народження Василя Олександровича.

Готуючи презентацію, учні познайомилися з життєвим та творчим шляхом великого педагога. На засіданні разом з батьками провели інсценізації творів В. О. Сухомлинського. Зустріч пройшла цікаво і корисно.

Далі...

Дефіле «Теплий дотик»

2 жовтня 2018 р. Новини

У Тернополі відбулося дефіле «Теплий дотик». У ньому взяли участь десять дівчат – учениць Тернопільської обласної школи-інтернату для дітей зі зниженим слухом та десятеро жінок віком від 60 років. Вони демонстрували дизайнерський одяг та аксесуари від восьми українських майстринь. Дефіле організували до Міжнародного дня глухих.

Новини Тернополя 20 хвилин: Дефіле слабочуючих дівчат | Тернопіль | vkadri.com - Видео каталог

Учні випустили стінгазету

2 жовтня 2018 р. Новини

З нагоди відзначення 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського учні 10 та 12 класів випустили стінгазету «11 мудрих порад Василя Сухомлинського про те, як діти повинні ставитися до батьків». Поради, які великий педагог дав близько півстоліття назад, актуальні і сьогодні.

Далі...

Прогулянка рідним містом

2 жовтня 2018 р. Новини

Шкільне життя – це не лише уроки, домашні завдання, заняття, різні заходи та гуртки, але і весело проведений з друзями час. Вже стало традицією на початку навчального року відправлятися з друзями на прогулянку рідним містом, щоб помилуватися його красою, поділитися враженнями від канікул. Для деяких учнів цей навчальний рік буде останнім, тому провести його слід весело і яскраво, щоб винести зі школи не лише атестат, але і багаж емоцій, приємних спогадів та згадок.

Далі...

Булінг у школах

26 вересня 2018 р. Новини

З 17 вересня у школі-інтернаті з учнями 5-12 класів розпочато проведення циклу занять під гаслом «Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом»(Ліна Костенко).

Метою занять є: ознайомлення учнів з поняттям «булінг», його ознаками прояву, формування навичок конструктивного вирішення конфліктних ситуацій.

Під час занять учні розглядають різновиди булінгу, ознаки за якими можна його розпізнати. Проводиться перегляд презентації «Булінг, мобінг в учнівському середовищі». А також відео ролику, де Нік Вуйчич розповів «Сніданку» про булінг в школі. Поділився своєю історією про те, що допомогло йому не зламатись в житті, а стати тим, ким він є зараз.

Далі...

Проведено заходи на тему: «Руху правила єдині - поважати ми їх повинні»

26 вересня 2018 р. Новини

З 10.09. по 21 09. 2018р. у школі-інтернаті проведено декаду попередження дорожньо-транспортних пригод (ДТП). Вчителі, вихователі провели заходи на тему: «Руху правила єдині - поважати ми їх повинні»

Далі...