Керівництво та колектив школи висловлює щирі співчуття Ользі Ярославівні Ненчин

28 лютого 2022 р. Новини

Керівництво та колектив школи висловлює щирі співчуття Ользі Ярославівні Ненчин з приводу тяжкої, непоправної втрати – передчасної смерті чоловіка.

У цей важкий час, ми разом з Вами схиляємо голови у скорботі. Пішла з життя дорога для Вас людина. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини…

Нехай світла пам'ять про Вашого чоловіка назавжди залишиться в серцях рідних та близьких, а Бог дасть Вам сил пережити цю непоправну втрату.

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи…

 

Далі...

Любчика Ігора Петровича вітаємо з днем народження!

23 лютого 2022 р. Новини

Любчика Ігора Петровича вітаємо з днем народження!

Бажаємо міцного вам здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

 

Далі...

У школі продовжуються заняття з учнями секцій «Умілі ручки» та «Зернятко добра»

23 лютого 2022 р. Новини

У школі продовжуються заняття з учнями секцій «Умілі ручки» та «Зернятко добра». Сьогодні соціально-психологічна служба школи із залученням волонтерів провели з учнями 2-Б, 3 та 8 класів заняття, на яких учні розмальовували гіпсові фігурки, складали діамантову мозаїку. А також проведено урок-доброти «Любов починається з любові».

Далі...

Запобігання та протидії домашнього насильства

22 лютого 2022 р. Новини

З метою запобігання та протидії домашнього насильства соціально-психологічна служба школи провела з учнями 7-Б класу бесіду, перегляд та обговорення фільму «Толерантність починається з мене».

Далі...

В 5–А класі проведена інформаційно–тематична година «Герої Євромайдану»

21 лютого 2022 р. Новини » Виховна робота

В 5–А класі була проведена інформаційно–тематична година «Герої Євромайдану». Вихователька Гороховська С. В. ознайомила учнів з подіями листопаду 2013 р. – лютого 2014 р. Діти переглянули документальний фільм «Небесна Сотня . Зима, що нас змінила». Хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять загиблих.

Далі...

21 лютого було проведено лінійку пам'яті "Події, що сколихнули світ"

21 лютого 2022 р. Новини

З метою вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно - патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідним громадянином, 21 лютого було проведено лінійку пам'яті "Події, що сколихнули світ".

Учні молодших класів виготовили паперових янголів, як символ Героїв Небесної Сотні. Учасники патріотичного клубу " Оберіг " декламували вірш, присвячений тим подіям. Виступ супроводжувався документальними кадрами. Бібліотекар школи Ярослава Олексіївна представила книжкову виставку "Небесна сотня в пам'яті навік".

Хвилиною мовчання вшанували загиблих учасників Революції Гідності і АТО, та запалили свічку пам'яті.

Далі...

Відбулася виховна година «Мова - духовне багатство народу»

21 лютого 2022 р. Виховна робота

21 лютого Міжнародний день рідної мови. Класним керівником 4-Б класу Ігнат О. В. проведено виховну годину «Мова - духовне багатство народу».

Мета: розширювати і збагачувати знання учнів про мову; розвивати навички застосування знань рідної мови практично, вміння правильно висловлювати свої думки; розвивати логічне мислення, увагу, пам'ять, уміння працювати в групах; прищеплювати любов до української мови, бажання нею досконало володіти і пропагувати серед ровесників та старших; сприяти виховуванню взаємоповаги, взаємодопомоги.

Далі...