Тернопільська спеціальна школа Тернопільської обласної ради

Вітання з Днем вчителя

1 жовтня 2023 р. Виховна робота

Шановні педагоги !

Вітаємо вас з чудовим святом - Днем вчителя. Нехай ваші очі завжди сяють, а душа буде сповнена добра і спокою ! Бажаємо вам великого задоволення від роботи, успіхів у досягненні цілей та великої підтримки від учнів, батьків та колег !

Завжди залишайтесь бадьорими, активними, здоровими !

Далі...

Тиждень у школі, насичений подіями

30 вересня 2023 р. Виховна робота

Цей тиждень у нашій школі був дуже насиченим на події. Вихованці нашої школи мали зустріч з інструкторами з першої допомоги Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України. На зустрічі пригадали правила надання першої допомоги при відсутності свідомості. Також дітям показали автомобіль на якому волонтери Червоного Хреста України здійснюють транспортування маломобільних осіб.

Ще цього тижня відбулися змагання з шахів серед учнів середніх та старших класів. Турнір був організований Тернопільським регіональним центром та ДЮСШІ "Інваспорт". Бої виявилися запеклими та напруженими, інтригуючими та непередбачуваними. Перемогла як завжди дружба, любов до шахів та найсильніші.

Вже цієї неділі відзначаємо Міжнародний день людей похилого віку. З цієї нагоди організували фотовиставку "Бабуся і дідусь - найбільший скарб сім'ї ". Наш обов'язок - дарувати тепло та увагу рідним людям, спілкуватися з ними і бути вдячними. А головне - наповнювати кожен їхній день любов'ю.

Далі...

"Герой рідного краю"

30 вересня 2023 р. Виховна робота

"Герой рідного краю",під такою назвою відбулася зустріч учнів 9-А,9-Б,10,11,12 класів із захисником України. Щирим і хвилюючим було спілкування. Учні задавали дуже багато цікавих запитань і дуже уважно слухали відповіді. З великим трепетом слухали його вірші, "вірші народженні війною".

Такі зустрічі залишають у молодих душах віру в краще майбутнє нашої держави і бажання бути схожими на тих, хто захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави.

Готуючись до зустрічі, учні сплели патріотичні браслети і написали листи зі словами подяки захисникам.

В День захисника і захисниці України бажаємо Вам:

Хай ворожа куля Вас в бою минає.

Крильми Ангел божий нехай захищає.

Мамина молитва зніме в душі втому.

Вертайтесь,Герої,живими додому.

Разом до перемоги!!!

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня 2023 р. Виховна робота

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек.

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек маленькі читайлики, учні 2 класу завітали до шкільної бібліотеки. Бібліотекар розповіла дітям про бібліотеку, про правила поведінки у бібліотеці. Учні мали можливість самостійно оглянути бібліотеку, взяти з полиці книжки, які їм сподобались. Під час зустрічі діти відгадували казкових героїв, слухали аудіооповідання О. Вишні «Любіть книгу!», в ігровій формі пригадали правила користування книгою. Наприкінці зустрічі усі школярики отримали у подарунок емблеми читайлика. Дітям сподобалась зустріч про, це свідчили їхні посмішки та радісні оченята.

Бібліотекар побажала читайликам багато читати, пізнавати нове та цікаве.

Далі...

БІБЛІОФЕСТ «Бібліотека: читай, мрій, перемагай!!!»

30 вересня 2023 р. Виховна робота

Учні нашої школи завітали до Тернопільської міської бібліотеки-філії №4 для дорослих «ЕТНО-ЦЕНТР» на БІБЛІОФЕСТ «Бібліотека: читай, мрій, перемагай!!!» Разом з майстринею Тетяною Яциковською виготовляли квіти - чорнобривці.

Чорнобривці це — один з українських народних символів.

Учні із захопленням вирізали та склеювали квіти, подарували один одному безліч позитивних емоцій, а ще створили чудовий подарунок для своїх близьких.

Дякуємо за цікаво проведений час.

Далі...

Педагогічна спільнота України відзначає 105-ту річницю з дня народження Василя Сухомлинського

29 вересня 2023 р. Виховна робота

28 вересня педагогічна спільнота України відзначає 105-ту річницю з дня народження Василя Сухомлинського, видатного українського педагога, публіциста, письменника. Василь Сухомлинський все своє життя присвятив вихованню і навчанню дітей та молоді, а його творча спадщина з роками не втрачає своєї актуальності. Кожна казка, кожне його оповідання розповідають читачам про неповторну красу природи, чуйність у взаєминах між людьми, магічну силу доброти, пробуджують бажання захистити слабшого, допомогти старшим.

Учні 5 класу завітали у шкільну бібліотеку та ознайомилися з біографією та творчою спадщиною Василя Сухомлинського, взяли участь в обговоренні оповідання «Камінь» та поділились думками, що таке доброта і добрі вчинки.

Читаймо Сухомлинського разом!

Далі...

Міжнародний день глухих

24 вересня 2023 р. Новини

Щороку, в останню неділю вересня відзначають Міжнародний день глухих. А 23 вересня уся світова спільнота відзначає Міжнародний день жестових мов.

Порушення слуху в Україні мають десятки тисяч людей. Попри цю особливість вони вчаться, працюють, одружуються, народжують дітей і досягають успіху. Вони такі ж як усі.

Висловлюємо захоплення цими людьми, котрі виявляють мужність і силу, для того, щоб відчути радість буття, приносять користь близьким і суспільству.

Далі...