У школі продовжуються заняття з учнями секцій «Умілі ручки» та «Зернятко добра»

23 лютого 2022 р. Новини

У школі продовжуються заняття з учнями секцій «Умілі ручки» та «Зернятко добра». Сьогодні соціально-психологічна служба школи із залученням волонтерів провели з учнями 2-Б, 3 та 8 класів заняття, на яких учні розмальовували гіпсові фігурки, складали діамантову мозаїку. А також проведено урок-доброти «Любов починається з любові».

Далі...

Запобігання та протидії домашнього насильства

22 лютого 2022 р. Новини

З метою запобігання та протидії домашнього насильства соціально-психологічна служба школи провела з учнями 7-Б класу бесіду, перегляд та обговорення фільму «Толерантність починається з мене».

Далі...

В 5–А класі проведена інформаційно–тематична година «Герої Євромайдану»

21 лютого 2022 р. Новини » Виховна робота

В 5–А класі була проведена інформаційно–тематична година «Герої Євромайдану». Вихователька Гороховська С. В. ознайомила учнів з подіями листопаду 2013 р. – лютого 2014 р. Діти переглянули документальний фільм «Небесна Сотня . Зима, що нас змінила». Хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять загиблих.

Далі...

21 лютого було проведено лінійку пам'яті "Події, що сколихнули світ"

21 лютого 2022 р. Новини

З метою вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно - патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідним громадянином, 21 лютого було проведено лінійку пам'яті "Події, що сколихнули світ".

Учні молодших класів виготовили паперових янголів, як символ Героїв Небесної Сотні. Учасники патріотичного клубу " Оберіг " декламували вірш, присвячений тим подіям. Виступ супроводжувався документальними кадрами. Бібліотекар школи Ярослава Олексіївна представила книжкову виставку "Небесна сотня в пам'яті навік".

Хвилиною мовчання вшанували загиблих учасників Революції Гідності і АТО, та запалили свічку пам'яті.

Далі...

Відбулася виховна година «Мова - духовне багатство народу»

21 лютого 2022 р. Виховна робота

21 лютого Міжнародний день рідної мови. Класним керівником 4-Б класу Ігнат О. В. проведено виховну годину «Мова - духовне багатство народу».

Мета: розширювати і збагачувати знання учнів про мову; розвивати навички застосування знань рідної мови практично, вміння правильно висловлювати свої думки; розвивати логічне мислення, увагу, пам'ять, уміння працювати в групах; прищеплювати любов до української мови, бажання нею досконало володіти і пропагувати серед ровесників та старших; сприяти виховуванню взаємоповаги, взаємодопомоги.

Далі...

Проведено тематичну виховну годину "Герої нашого часу"

21 лютого 2022 р. Новини

20 лютого – особлива дата, День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Говорити на цю тему з дітьми складно,але необхідно та надзвичайно важливо. Тому напередодні памятних днів у 1-Б класі проведено тематичну виховну годину "Герої нашого часу". Діти ознайомились з історією трагічних подій у формі правдивої казки "Жила собі прекрасна і незалежна Україна ..."Метою заходу є вшанування пам'яті героїв Небесної сотні,виховання в учнів патріотичних почуттів, розвивати бажання ставати гідними громадянами України.

Далі...

Учні та вихователі 7-Б класу відвідали концерт "Герої не вмирають! Україна пам'ятає!"

21 лютого 2022 р. Новини

Подвиг героїв живе у віках тоді, коли про нього пам'ятають і вшановують. У День Героїв Небесної Сотні учні та вихователі 7-Б класу віддали належну шану загиблим, відвідавши концерт "Герої не вмирають! Україна пам'ятає!" у Тернопільській обласній філармонії. Зворушливу атмосферу створювали композиції у виконанні Академічного симфонічного оркестру, Академічного камерного хору "Бревіс", вокального квартету "Акорд". Учні не тільки отримали незабутні враження, а й закріпили тематичний словник, вивчений напередодні.

"Доки є небо синє, доки серця палають.

Доки пшеницю сіють - Герої не вмирають!"

Далі...