Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради

Відбувся майстер-клас із виготовлення солодощів

21 лютого 2019 р. Новини

18 лютого у 1-б класі відбувся майстер-клас із виготовлення солодощів. Діти оздоблювали пряники у вигляді серця, звіряток. Вони отримали не тільки незабутні враження, а і створили своїми руками справжні кулінарні шедеври.

Одягнувши спецодяг, всі перетворилися на справжніх майстрів-кондитерів. Під час захоплюючої роботи діти розвивали як дрібну моторику, уважність, посидючість так і пізнавали як цікаво можна поєднати кольори. Та найголовніше, всі вчилися створювати своїми руками неповторні вироби. Це не тільки можливість навчитись чомусь новому, а й прекрасний спосіб проявити талант.

Дякуємо за співпрацю кондитерській майстерні Віри Сапеляк.

Далі...

Творчий звіт, присвячений 100-річчю з дня народження В. О. Сухомлинського

20 лютого 2019 р. Новини

05 лютого 2019 року у 6-А класі відбувся творчий звіт присвячений 100-річчю з дня народження В. О. Сухомлинського. На протязі першої чверті вихователі Змійовська Г. М та Фендич О. І провели з учнями ряд виховних заходів: учні вивчали біографію великого педагога, познайомилися з його творчістю, прочитали багато творів: оповідань, казок, разом з батьками провели інсценізацію творів, підготували презентацію. Твори Василя Олександровича – це книга ніжності й мудрості великого Учителя. Він, великий педагог і великий письменник, приходить до нас, щоб разом з нами відроджувати дух народу, розбудовувати незалежну Україну. Він був, є і ще довгі роки буде СВІТОЧЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ПЕДАГОГІКИ. І ми, українці, повинні гордитися, що Україна народила такого видатного педагога світового значення.

Далі...

Відеолекторій “Крути: послання прийдешнім поколінням”

31 січня 2019 р. Новини

29.01.2019 року учні середніх та старших класів брали участь у відеолекторії “Крути: послання прийдешнім поколінням”. Вихованці пригадали доленосні події 1917-1919 рр. для України, значення бою під Крутами для формування національної самосвідомості українців. Після перегляду відеоматеріалів відбулося обговорення цієї пам’ятної події, проведено паралелі між ситуацією 100 річної давнини та сьогоденням — російської агресії та позиції кожного громадянина щодо свого місця в націотворенні, зокрема — молоді.

Далі...

Проведена бесіда «Попередження правопорушень та булінгу у шкільному середовищі»

31 січня 2019 р. Новини

Сьогодні учні старших класів нашої школи мали змогу зустрітися з головним спеціалістом служби у справах неповнолітніх та дітей Тернопільської міської ради Чайковським Вадимом Валерійовичем. Була проведена профілактична бесіда на тему «Попередження правопорушень та булінгу у шкільному середовищі». Учні отримали знання про види насильства, чому вони виникають і як їх уникнути. Дізнались , що таке булінг і як запобігти його виникненню у школі. Про свої права в урочний і позаурочний час. По закінченню бесіди учні отримали відповіді на свої запитання.

Далі...

Відбувся виховний захід "Подорож у країну чистоти"

30 січня 2019 р. Новини

13 грудня 2018 року було проведено виховний захід "Подорож у країну чистоти". Діти ознайомилися із навичками дотримання гігієни ротової порожнини, переглянули навчальні мультфільми, взяли участь у конкурсі. За результатами заходу учасників було нагороджено призами.

Далі...

Проведення заходу "Від Романа – до Йордана"

30 січня 2019 р. Новини

Від Романа – до Йордана» - таку назву мав захід проведений для учнів 4-5 класів вихователями 4-Б класу Перцак Н.В. та Нестюк О.П. Весела година стала своєрідним підсумком різдвяного циклу свят українців. Діти дізналися більше про історію кожного свята та їх іменинників. Учні брали активну участь в обговореннях, розповідали про особливості святкування Різдва у своїх родинах та традиційні страви своєї місцевості.

Майстер-клас із виготовлення різдвяного ангела став приємним сюрпризом для дітей. Вони дуже старанно намотували, відрізали перев’язували, оздоблювали своїх ангеликів. Таким чином вони і попрацювали над розвитком дрібної моторики, і створили свого власного різдвяного янгола, що стане прикрасою оселі. Весела година і майстер-клас сподобались і дітям, і вихователям.

Далі...

Вистава від представників благодійного фонду «Братерство без кордонів»

28 січня 2019 р. Новини

Вже стало доброю традицією приймати в гостях нашої школи представників благодійного фонду «Братерство без кордонів». Вкотре вони приїжджають до нас з цікавою повчальною виставою. У залі було багато дітей, всі із захопленням спостерігали. Кожна зустріч для учнів нашої школи - це маленьке свято…. Чекаємо на новий візит.

Далі...