У 3-А класі проведено захід до Дня Святого Миколая

18 грудня 2020 р. Новини

17.12.2020 р. у 3-А класі вихователем Дядьо Н.Є. проведено захід до Дня Святого Миколая. Учні дізнавались цікаві факти і читали вірші про Святого Миколая, малювали малюнки, виготовляли ангелики з паперу. Діти з нетерпінням чекають свята Миколая, а також подаруночків.

Далі...

В очікуванні Нового Року

16 грудня 2020 р. Новини

Учні 2-Б класу з нетерпінням чекають Нового Року!

Далі...

У 6-В класі проведено комплекс заходів, які навчали дітей розпізнавати ситуації насильства і давали практичні поради протидіяти їм.

14 грудня 2020 р. Новини

У 6-Б класі кінець листопада і початок грудня був багатий на заходи правового спрямування. Учні активно брали участь у годині спілкування "Права дітей", стали учасниками "Найбільшого уроку у світі". Результатом цих заходів став лепбук "Конвенція ООН: права дітей". Вихователі обговорили з вихованцями їх права і обов'язки. "Насильство - це порушення прав дітей і дорослих!" - під таким гаслом пройшов круглий "Насильство: як йому протидіяти?". Учні переглянули відеоролики, вчилися розпізнавати ситуації насильства і обирати практичні методи протидії насильству. Також вихованці дізнались про телефони гарячих ліній, на які можна звертатись у випадку порушення їх прав та вчинення щодо них насильства.

Далі...

10 грудня в світі відзначають Міжнародний день прав людини

11 грудня 2020 р. Новини

10 грудня в світі відзначають Міжнародний день прав людини. У цей день зазвичай згадують про механізми досягнення безпеки в суспільстві й зусиллях світового співтовариства щодо виховання підростаючих поколінь у дусі дотримання прав людини. З нагоди цієї події у нашій школі соціально-психологічною службою було створено інформаційно-просвітницький куточок на тему «10 грудня-Міжнародний день прав людини». Для учнів 7-го класу було проведено урок на тему «Права людини». Учні були ознайомлені з історією розвитку прав людини у світі, переглянули фільм «Історія розвитку прав людини», ознайомилися з правами які мають громадяни України, та правами які мають діти у нашій державі згідно Конвенції ООН про права дитини, яка з 1991 року є частиною національного законодавства України. Також вихованці грали у ігри «Поєднай свої права та обов’язки?» та «Телеграма».

Далі...

На фестивалі #povirusebe2020 були представлені роботи з алмазної мозаїки

10 грудня 2020 р. Новини

На фестивалі #povirusebe2020 були представлені роботи з алмазної мозаїки учня 12 класу Колодія Андрія.

Свої картини Андрій складає вже близько року. В його здобутку вже більше 10 робіт. Цей досвід він перейняв від мами. Найбільше йому подобається мозаїка із зображенням природи і тварин. Рамки для картин обирає сам.

Свої роботи Андрій щиро дарує родичам, не привласнюючи собі нічого)

Далі...

Проведення щорічної акції «16 днів проти насилля»

7 грудня 2020 р. Новини

У рамках щорічної акції «16 днів проти насилля» 6 грудня-день вшанування пам`яті студенток, розстріляних у Монреалі, коли 14 жінок-студенток були вбиті злочинцем лише через те, що «вони були феміністками» Соціально-психологічною службою школи розроблено інформаційно-просвітницький куточок,метою якого є підвищення рівня знань та інформованості щодо даної теми. Розстріл жінок у Монреалі мав великий резонансне лише у канадському суспільстві, а й в усьому світі: він загострив увагу на проблемі насильства проти жінок, яка не встрачає своєї актуальності. Проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» -підкреслює, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Далі...