Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради

Заняття про здоров’я

5 березня 2019 р. Новини

13 лютого в 1-А класі вихователем Штохман І.М. було проведено заняття про здоров’я .

Метою було навчити дітей,що потрібно робити, щоб бути здоровим.

1.Займатися спортом.

Діти виконували під музику руханку-фізкультпаузу «Кіт Василько» , читали вірш про спорт.

2.Дотримуватись чистоти.

Грали гру «Знайди предмет особистої гігієни»

А)для чищення зубів.

Б)для миття рук,обличчя.

В)для витирання.

Г)для розчісування волосся.

3.Правильно харчуватись.

Читали чистомовку про овочі. Діти розповідали що люблять їсти. Розповідали, що в Україні всі люблять борщ.

Пограли гру «Звари борщ».

Діти вибирали і називали овочі, які потрібні для борщу та заглядали в каструлю.

Діти зрозуміли щоб бути здоровим потрібно займатись спортом, дотримуватись чистоти і правильно харчуватись.

В кінці пограли сюжетно-рольову гру «У лікаря».

Діти відтворили діалог між лікарем і хворим.

Далі...

У 7- А класі проведено батьківські збори

22 лютого 2019 р. Новини

В п’ятницю , 8 лютого, у 7- А класі було проведено батьківські збори. Надзвичайно змістовною і цікавою була година спілкування, яку провела вихователь Кобель Л.Л.. Беручи до уваги звернення начальника обласного управління освіти і науки Ольги Хоми, про організацію роботи з питань запобігання і протидії домашньому насильству та булінгу, було обрано тему «Що таке «булінг» та чому про нього треба знати всім батькам».

Вихователь у доступній формі пояснила присутнім поняття «булінг», його види та прояви, переглянули відео «Твоє право. Відповідальність за булінг». А також батьки отримали пам’ятки-поради , що слід робити, коли дитина скаржиться на насильство з боку інших дітей. Лише спільними зусиллями педагогів і батьків можна виховати у дітей культуру спілкування, почуття толерантності, запобігти дитячому насиллю.

Далі...

Проведено виховну годину на тему «Булінг у шкільному середовищі»

22 лютого 2019 р. Новини

7 лютого 2019 року, у 7-А класі було проведено виховну годину на тему « Булінг у шкільному середовищі ».

Мета заходу: ознайомити учнів із поняттям булінгу, його видами та проявами. Виховувати почуття толерантності, бути небайдужим до чужого горя, запобігати дитячому насиллю, виховувати культуру спілкування.

Далі...

Вшанування Героїв Небесної Сотні

22 лютого 2019 р. Новини

З нагоди 5 – річниці вшанування Героїв Небесної Сотні 19 лютого у актовому залі в пам’ять про загиблих було переглянуто відео «Герої небесної сотні». Учні переглянули події того часу, долі людей , які в мирний час віддали своє життя за вільну, незалежну, європейську державу. А також прийняли участь у флешмобі, чим вшанували загиблих героїв революції Гідності та наших земляків зокрема.

Далі...

Відбувся майстер-клас із виготовлення солодощів

21 лютого 2019 р. Новини

18 лютого у 1-б класі відбувся майстер-клас із виготовлення солодощів. Діти оздоблювали пряники у вигляді серця, звіряток. Вони отримали не тільки незабутні враження, а і створили своїми руками справжні кулінарні шедеври.

Одягнувши спецодяг, всі перетворилися на справжніх майстрів-кондитерів. Під час захоплюючої роботи діти розвивали як дрібну моторику, уважність, посидючість так і пізнавали як цікаво можна поєднати кольори. Та найголовніше, всі вчилися створювати своїми руками неповторні вироби. Це не тільки можливість навчитись чомусь новому, а й прекрасний спосіб проявити талант.

Дякуємо за співпрацю кондитерській майстерні Віри Сапеляк.

Далі...

Творчий звіт, присвячений 100-річчю з дня народження В. О. Сухомлинського

20 лютого 2019 р. Новини

05 лютого 2019 року у 6-А класі відбувся творчий звіт присвячений 100-річчю з дня народження В. О. Сухомлинського. На протязі першої чверті вихователі Змійовська Г. М та Фендич О. І провели з учнями ряд виховних заходів: учні вивчали біографію великого педагога, познайомилися з його творчістю, прочитали багато творів: оповідань, казок, разом з батьками провели інсценізацію творів, підготували презентацію. Твори Василя Олександровича – це книга ніжності й мудрості великого Учителя. Він, великий педагог і великий письменник, приходить до нас, щоб разом з нами відроджувати дух народу, розбудовувати незалежну Україну. Він був, є і ще довгі роки буде СВІТОЧЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ПЕДАГОГІКИ. І ми, українці, повинні гордитися, що Україна народила такого видатного педагога світового значення.

Далі...