І прийде час, коли один скаже «Слава Україні!», а мільйони відповідатимуть «Героям Слава!»

15 березня 2022 р. Новини

І прийде час, коли один скаже «Слава Україні!», а мільйони відповідатимуть «Героям Слава!».

Ми віримо у ВАС!

Ми цінуємо ВАС!

Низький уклін ВАМ,

наші найкращі Захисники!

Молимось за ВАС!

Повертайтесь живими!»

Це слова нашоі учениці Віталії Мороз,яка з любов‘ю для наших Захисників випікає кекси та пише листівки.

Здоров‘я та Божої опіки нашим захисникам!! Слава Україні!

 

Далі...

Учні нашої школи також не залишаються осторонь від допомоги ЗСУ

15 березня 2022 р. Новини

Учні нашої школи також не залишаються осторонь від допомоги ЗСУ. Наша учениця Мороз Віталія напекла смачних кексів. Щиро вдячні усім, хто долучається до допомоги.

Дякуємо волонтерам нашим!!! Разом ми сила!! Дякуємо нашим ЗСУ!! І так до перемоги! Здоров‘я та Божої опіки нашим захисникам!! Слава Україні!

Ми продовжуємо готувати для наших воїнів!

15 березня 2022 р. Новини

Ми продовжуємо готувати для наших воїнів, наших захисників. Щиро вдячні усім, хто долучається до допомоги.

Дякуємо К. Любов яка постійно допомагає!!! А також підприємцям Михайлишин Р. і Микитюк І. Дякуємо волонтерам нашим!!! Разом ми сила!! Дякуємо нашим ЗСУ!! І так до перемоги! Здоров‘я та Божої опіки нашим захисникам!! Слава Україні!

Ми продовжуємо готувати для наших воїнів, наших захисників!

5 березня 2022 р. Новини

Ми продовжуємо готувати для наших воїнів, наших захисників. Щиро вдячні людям, які долучаються до допомоги, приносять хто що може. Дякуєм благодійнику, що забезпечив смальцем! Дякуємо батькам наших учнів за солодощі, каву, чай,випічку, гроші … І за вашу підтримку!!! А також всім людям, які телефонують до нас, питають чим допомогти і приходять щоб долучитися!!!

Дякуємо волонтерам нашим!!! Разом ми сила!! Дякуємо нашим ЗСУ!! Підтримуємо чим можемо! І так до перемоги! Здоров‘я та Божої опіки нашим захисникам!! Слава Україні!

 

Далі...

Сьогодні працівники школи для наших воїнів приготували вареники

1 березня 2022 р. Новини

Сьогодні працівники школи для наших воїнів, наших захисників приготували вареники. А також підготували смужки тканини для плетіння маскувальної сітки.Це маленька допомога,але разом згуртуючись ми переможемо!!! Дякуємо нашим ЗСУ!! Підтримуємо чим можемо! І так до перемоги! Здоров‘я та Божої опіки нашим захисникам!!

Слава Україні!!!

 

Далі...

Керівництво та колектив школи висловлює щирі співчуття Ользі Ярославівні Ненчин

28 лютого 2022 р. Новини

Керівництво та колектив школи висловлює щирі співчуття Ользі Ярославівні Ненчин з приводу тяжкої, непоправної втрати – передчасної смерті чоловіка.

У цей важкий час, ми разом з Вами схиляємо голови у скорботі. Пішла з життя дорога для Вас людина. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини…

Нехай світла пам'ять про Вашого чоловіка назавжди залишиться в серцях рідних та близьких, а Бог дасть Вам сил пережити цю непоправну втрату.

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи…

 

Далі...

Любчика Ігора Петровича вітаємо з днем народження!

23 лютого 2022 р. Новини

Любчика Ігора Петровича вітаємо з днем народження!

Бажаємо міцного вам здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

 

Далі...