Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради

Проведено тренінг на тему «ВІЛ/СНІД - що необхідно знати»

11 грудня 2019 р. Новини

З метою покращення інформаційно-просвітницької роботи щодо профілактики ВІЛ-інфекції-СНІДу, попередження дискримінації й стигматизації ВІЛ-позитивних осіб, а також з метою виховання у школярів толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД, 5 грудня 2019 року фахівцем із соціальної роботи Тернопільського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було проведено тренінг на тему «ВІЛ/СНІД - що необхідно знати» для учнів 9-11-х класів Тернопільської спеціалізованої школи-інтернат для дітей зі зниженим слухом.

Діти активно долучались до обговорення цієї важливої теми і у підсумку прийшли до висновку, що проблема ВІЛ-СНІДу стосується кожного і потрібно не бути байдужими до власного життя та життя інших людей, яке також може залежати від небезпечної поведінки кожного із нас.

Далі...

Проведено заняття з учнями 5-8 кл. до дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства

11 грудня 2019 р. Новини

18 листопада – Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства. В рамках акції було проведено заняття з учнями , на якому учні слухали розповідь «Кіко і рука», переглядали мультфільм «Розкажи дорослому, якому ти довіряєш» та дискутували з питання особистої безпеки. Разом з дітьми обговорили проблему сексуального насильства , як це попередити і захиститися та куди звертатися за допомогою. Обговорили правила поведінки в складних життєвих ситуаціях.

Далі...

Флешмоб до Дня української хустки

10 грудня 2019 р. Новини

У соцмережі запустили новий флешмоб до Дня української хустки, який відзначатимуть 7 грудня. Флешмоб пройшов під гаслом «Зроби фото з хусткою». Ця подія покликана об’єднати жінок різного віку зі спільною метою: зберігати та відновлювати українські традиції. Адже саме хустка з давніх-давен в українських сім’ях слугувала оберегом, символом любові й злагоди.

Жіночий колектив 8А класу вирішив підтримати започаткування Всеукраїнського дня Української Хустки і долучився до акції «Зроби фото з хусткою».

Далі...

Відвідини кінотеатру і перегляд документального фільму «Луганський форпост»

10 грудня 2019 р. Новини

Напередодні Дня Збройних сил України разом з хлопцями 8 і 9 класів відвідали кінотеатр і переглянули документальний фільм «Луганський форпост». Фільм оповідає про оборону Луганського летовища влітку 2014 року. Про події свідчать воїни і командири Збройних сил України

Перегляд цього фільму допоміг чітко уявити нашим хлопцям якими мають бути справжні українські солдати, як потрібно любити свою Батьківщину і що, мужність, відвага і безстрашність повинні бути присутні в кожного патріота України.

Далі...

Зустріч учнів з Уповноваженим ВР України у Тернопільській області

10 грудня 2019 р. Новини

06 грудня 2019 року у школі-інтернаті організували зустріч учнів з особливими освітніми потребами з Уповноваженим ВР України у Тернопільській області

Воловником Володимиром Несторовичем.

Під час зустрічі вихованці нашого закладу дізналися більше про конституційні права людини, а також про те, куди можна звернутися у випадку їх порушення.

Володимир Несторович також нагадав і про обов’язки учнів.

Такі зустрічі є не тільки корисними, а й цікавими для школярів з особливими освітніми потребами.

Далі...

Проведено традиційний фестиваль художньої творчості «Повір у себе»

10 грудня 2019 р. Новини

28 листопада 2019 року, напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, у школі-інтернаті проведено традиційний фестиваль художньої творчості дітей з особливими освітніми потребами «Повір у себе».

До учнів на свято завітали поважні гості:

- Воловник Володимир Несторович, Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Тернопільській області.

- Отець Ігор Шкодзінський.

- Представники Головного управління Національної поліції у Тернопільській області.

- Коцовська Надія Дмитрівна, голова Тернопільського УТОГ.

- Представники ТОЦСССМ.

- Зінчишин Ольга Степанівна, заступник директора ТОКЦНТТШ.

- Батьки.

Вдячні вихованці продемонстрували свої численні таланти у художній самодіяльності і прикладному мистецтві і подарували гостям справжнє свято. А головне – повірили у свої можливості.

На фестивалі відбувся розпродаж творчих учнівських робіт. Учні долучилися до Всеукраїнської акції «Назустріч мрії». Виручені кошти б удуть відправлені на підтримку онкохворих дітей.

Далі...

Учні переглянули документальні відеоматеріали про події Революції Гідності

3 грудня 2019 р. Новини

21.11.2019 р. учні школи-інтернату переглянули документальні відеоматеріали про події Революції Гідності 2013 — 2014 років (приурочено Дню Гідності та Свободи). Після перегляду відбулося обговорення значення цих подій для українців і кожного для нас, важливість не забувати героїчні сторінки нашої історії, що стали індикатором нашої ідентичності.

Далі...