Проведено «Тиждень безпеки дорожнього руху»

27 травня 2021 р. Новини

З 17 травня по 21 травня 2021року у Тернопільській спеціальній школі Тернопільської обласної ради організовано і проведено «Тиждень безпеки дорожнього руху».

Класні керівники, вихователі, вчителі основ здоров’я провели тематичні виховні години і позакласні заходи, відеолекторії, індивідуальні та групові профілактичні бесіди з питань безпеки дорожнього руху.

Далі...

Проведено заходи з нагоди всесвітнього дня щитоподібної залози

26 травня 2021 р. Новини

25 травня 2021 року лікарем школи проведено заходи з нагоди всесвітнього дня щитоподібної залози.

Далі...

Формування в учнів школи навичок здорового харчування

24 травня 2021 р. Новини

З метою формування в учнів школи навичок здорового харчування в рамках занять секції «Здоровчик» соціально-психологічною службою школи проведено майстер клас з виготовлення корисних смаколиків із залученням представників БФ «Родина». Учні дізнались про користь фруктів та приготували фруктовий салат. Метою наших занять є формування корисних харчових звичок дітей .

Далі...

А я іду по світу в вишиванці

20 травня 2021 р. Новини

Встає над світом щире сонце вранці

І землю гріє променем ясним.

А я іду по світу в вишиванці.

Я — українець! І горджуся цим.

Далі...

Учні 7 кл відвідали Арт студію Рустама

20 травня 2021 р. Новини

Учні 7 кл відвідали Арт студію Рустама. Отримали задоволення від малювання картини. Дякуємо за приємно проведений час та позитивні емоції.

Далі...

Учні відвідали Історико-меморіальний музей політичних в’язнів

19 травня 2021 р. Новини

До Дня пам’яті жертв політичних репресій учні 7кл відвідали Історико-меморіальний музей політичних в’язнів. З уст екскурсовода п. Лесі, діти ознайомилися з правдивими фактами історії того часу.

Далі...

Екскурсія у Старий Парк

19 травня 2021 р. Новини

До Дня пам’яті та примирення учні 7 класу провели екскурсію у Старий Парк(парк Слави). Пройшлися алеєю Героів-визволителів, побували біля скульптури «Материнський заклик», Курган Слави. Відлуння Другої світової війни затихло вдалині, наостанок залишивши на землі Галичини трагічне мовчазне нагадування про біль і страждання мільйонів. Пам’ять полеглих вшанували хвилиною мовчання.

Далі...