Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради

Вистава від представників благодійного фонду «Братерство без кордонів»

28 січня 2019 р. Новини

Вже стало доброю традицією приймати в гостях нашої школи представників благодійного фонду «Братерство без кордонів». Вкотре вони приїжджають до нас з цікавою повчальною виставою. У залі було багато дітей, всі із захопленням спостерігали. Кожна зустріч для учнів нашої школи - це маленьке свято…. Чекаємо на новий візит.

Далі...

Проведено бесіду учнів з фахівцями центру правової допомоги

23 січня 2019 р. Новини

22 січня з учнями школи-інтернату проведено бесіду з залученням фахівців

з Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної

правової допомоги, а саме директора Гордєєва Ю.В. та начальника відділу

Максимюк І.Й. на теми "Зупинимо булінг разом" та "Як діяти, якщо тебе

затримала поліція". Учні не лише отримали інформацію, а й практичні

поради, як себе поводити в конкретних ситуаціях. Дізнались куди

звертатись за допомогою. А також фахівці центру надали матеріали для

інформаційного куточка.

Далі...

Створення снігової анімації

22 січня 2019 р. Новини

13 січня 2019 року учні 5 класу займалися сніговою анімацією під керівництвом Оксани Мергут. Святковий настрій діти створювали своїми руками, фантазували та малювали ангеликів, снігові пейзажі та власні «Будинки щастя». Разом зі своїм вихователем Руденькою Валентиною Петрівною учні отримали незабутні враження і багато творчого натхнення. Велика подяка мисткині Оксані Мергут за неповторну творчу атмосферу та добре серце!

Далі...

Майстер-клас з виготовлення паперового сніговика

22 січня 2019 р. Новини

У чудовий зимовий день учні 4-Б і 5 класу взяли участь у майстер-класі з виготовлення паперового сніговика, який провела вихователь 5 класу Руденька В.П. Діти з захопленням працювали і залишились задоволеними результатами своєї роботи. Веселі сніговики прикрасили класи та зал школи, створили передсвятковий настрій.

Далі...

Виготовлення новорічного святкового декору

22 січня 2019 р. Новини

Зимовий передсвятковий настрій панує на вулиці та у нашій школі-інтернаті. Цей час усі дуже люблять, адже він багатий на приємні моменти і подарунки. Учні 4-Б класу зі своїми вихователями Нестюк О.П. та Перцак Н.В. вже традиційно прикрашають клас власноруч створеними роботами, беруть участь у шкільних майстер-класах.

Під час виготовлення святкового декору діти не тільки розвивають дрібну моторику рук, а й коментують свої дії, розвивають свій естетичний смак, набувають нових умінь. А скільки задоволення приносить похвала і захоплення батьків! Тож святковий піднесений настрій гарантовано!

Далі...

Новорічна вистава «Сам вдома»

22 січня 2019 р. Новини

20 грудня 2018 року у школі-інтернаті відбулася новорічна вистава «Сам вдома»., яку підготували учні 6-10 класів під керівництвом вчителя музичного мистецтва Ненчин О.Я., вихователів Божкової Г.Д. та Кобель Л.Л. Вистава вразила захоплюючим сюжетом і старанним виконанням ролей акторів. Всі присутні отримали масу незабутніх вражень. А на всіх вихованців закладу чекали солодкі сюрпризи від РПОП ГУНП в Тернопільській області.

Дирекція, педагогічний колектив школи-інтернату, батьки і учні щиро дякують спонсорам за турботу про дітей з особливими освітніми потребами.

Нехай надалі благословляє Вас Господь у всіх добрих справах, оновить сили для подальшого служіння рідній Україні.

Далі...

Благодійні заходи

21 січня 2019 р. Новини

Восени 2018 року з ініціативи органів учнівського самоврядування проведено солодку ярмарку. Виручені гроші були використані для відвідування жінки похилого віку Мірошниченко Г.М. А також в грудні 2018 року група старшокласників відвідала дітей-сиріт з Тернопільського обласного спеціалізованого будинку дитини з солодкими подарунками та розвиваючими іграми. До придбання подарунків долучились АО « Гловак і партнери» .

Далі...