Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня 2024 р. Наша бібліотека

30 вересня щороку відзначають Всеукраїнський день бібліотек. Найкращий подарунок - це бачити щасливих дітей, які з задоволенням читають, знають героїв та сюжети казок.

Це свято шкільний бібліотекар Ярослава Олексіївна святкувала разом з учнями нашої школи, які подорожували у світ казок. Школярі пригадували назви казок та їх героїв, шукали ключ до чарівної скрині та отримали подарунок за активну участь у святі.

Заходьте у бібліотеку, читайте книги, адже вони відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, заглянути в майбутнє

Трагедія в Бабиному Яру

30 вересня 2024 р. Виховна робота

Трагедія в Бабиному Яру, що відбулася 29-30 вересня1941 р., є однією з найбільших та нвйжорстокіших акцій масових розстрвлів під час Другої світової війни. Ця подія залишається символом геноциду єврейського населення та інших етнічних груп і є важливим елементом історичної пам'яті про Голокост. Учні 7-Б класу на інформаційній хвилині ознайомилися із трагічною сторінкою історії та вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих у Бабиному Яру. І сьогодні рашисти повторюють історію, адже вони безжально вбивають військових та мирних українців. Отже, наш обов'язок сьогодення - пам'ятати та знати історію, берегти мир!!!

Відзначення Міжнародного дня миру

23 вересня 2024 р. Виховна робота

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання всіх українців, котре сьогодні вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше.

До відзначення Міжнародного дня миру долучилася і вихованці нашої школи.

Учні початкових класів приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру», виготовивши паперових голубів.

Учні 4-6-х класів познайомилися з історією святкування Дня миру, дізнались, чому зображення голуба є символом свята, з'ясували, що для кожного з нас означає слово "мир".

Ми хочемо жити у мирній, вільний країні, нашій Україні !

21 вересня - Міжнародний день миру та День миру в Україні

22 вересня 2024 р. Виховна робота

Як хочеться миру, де немає війни,

Де сяють надії, мов ранні вогні.

Де кожен світанок без страху, тривог,

Де світом панує лиш люблячий Бог.

Де вільно сміються щасливі діти,

І радістю дихає кожне століття.

Де війни забуті, немов страшні сни,

Як хочеться миру, де немає війни.

21 вересня - Міжнародний день миру та День миру в Україні. Особливо це відчуття нині актуальне для нас – українців. Цей день – не лише символічна дата, але й важливе нагадування світу про те, що в нашій країні вже другий рік триває жорстока і кривава війна, яку почала росія. Ми пережили стільки випробувань і втрат, що справді можемо сказати, що як ніхто розуміємо цінність миру. Наші маленькі першокласники долучились до цього дня.

Міжнародний день миру та День миру в Україні

21 вересня 2024 р. Виховна робота

21 вересня українці разом із світом відзначають Міжнародний день миру та День миру в Україні.

Сьогодні мир в нашій Україні – це усвідомлена мета, адже триває боротьба за мирне існування, за право жити у власній державі. Нехай в цей вересневий день у кожну домівку прилетить Голуб миру з добрими звістками

Міжнародний день миру

21 вересня 2024 р. Виховна робота

21 вересня українці разом із цивілізованим світом відзначають Міжнародний день миру. Цей день для нас є важливе нагадування світу про те, що у нас в країні триває жорстока війна, яку розпочала росія. До Дня миру вчителі Галина Чупровська і Лілія Єфимчук провели в 2-А класі інтерактивне заняття "Нам потрібен мир". Метою проведення виховного заходу було ознайомити дітей з ідеєю проведення Дня миру в усьому світі, розповісти другокласникам про символ миру, закріпити поняття про мир і дружбу, виховувати дружелюбність, почуття вдячності нашим воїнам, які захищають незалежність України.

Діти виготовляли білих голубів, записували побажання миру і прикріплювали їх на дошці. Відгадували ребуси, зачитували прислів'я про мир. Учні створили плакат "Дітям потрібен мир". Вони зрозуміли, яке важливе слово " мир" для кожного з нас.

День фізкультури та спорту

13 вересня 2024 р. Виховна робота

Щороку в другу суботу вересня в Україні відзначають День фізкультури та спорту. Це - і День тренера, і День спорту, і урочиста дата для всіх, хто цінує і шанує заняття спортом.

Різноманітні змагання завжди викликають велику радість, приносять заряд енергії та позитивний настрій як для самих юних учасників, так і для вболівальників і педагогів.