В школі відбувається виставка творчих робіт, приурочена до фестивалю "Повір у себе"

2 грудня 2021 р. Новини

Традиційно в цю пору року в нашій школі відбувається виставка творчих робіт, приурочена до фестивалю "Повір у себе".✨

На виставці представлені роботи всіх класів в різних жанрах, технічних виконаннях. Роботи учнів вражають своєю майстерністю виконання, глибоким змістом, приваблюють око, запрошують до перегляду.

В школі пройшла акція в підтримку людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом «Червона стрічка»

1 грудня 2021 р. Новини

1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема. І школа займає тут далеко не останнє місце, адже саме у школі формується, розвивається і набирається знань майбутнє держави.

Сьогодні, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом в нашій школі пройшла акція серед учнів 10-12 класів в підтримку людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом «Червона стрічка». Також соціально-психологічна служба школи спільно з шкільним лікарем провели бесіду та відео лекторій з учнями старшої школи . А також для учнів школи створено інформаційно-просвітницький куточок: «СНІД: знати, щоб жити».

Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе учням захистити самих себе, адже найкращий захист – це поінформованість.

Далі...

Соціальний педагог школи провела правовий квест «Ми проти насильства»

29 листопада 2021 р. Новини

29 листопада з учнями 8 класу в рамках всеукраінськоі акціі «16 днів проти насилля» соціальний педагог школи провела правовий квест «Ми проти насильства». Мета: ознайомити учнів з проблемою насильства, його видами. Навчити учнів не замовчувати цю проблему. Формувати почуття толерантності, поваги та співпереживання до інших.

Поради батькам!

29 листопада 2021 р. Новини

Проведено заняття з учнями 9 класу: «Я проти насильства»

25 листопада 2021 р. Новини

В рамках акціі «16 днів проти насильства» сьогодні, 25листопада, з нагоди відзначення міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками, соціально-психологічна служба школи розпочала цикл заходів. Поновлено інформаційно-просвітницький куточок «Насильству нема виправдання». Проведено заняття з учнями 9 класу: «Я проти насильства».

Далі...

Проведено виховну годину: "Гідні бути українцями"

24 листопада 2021 р. Новини

У 7-А класі до Дня Гідності та Свободи було проведено виховну годину: "Гідні бути українцями". На ній діти ознайомилися із подіями 2013-2014р., під час яких громадяни України постали на захист своїх прав та свобод та національних інтересів України. Також ознайомилися із цікавими фактами про Україну.

Далі...

Проведено правовий квест «Країна дитинства»

22 листопада 2021 р. Новини

22 листопада соціальним педагогом проведено з учнями 8-го класу правовий квест «Країна дитинства». Мета якого - розширити знання учнів про Всесвітній день дитини; обговорити складові щасливого дитинства; сформувати поняття про нерозривний зв’язок прав та обов’язків, уявлення про захист прав дитини в Україні.

 

Далі...