Тернопільська спеціальна школа Тернопільської обласної ради

Відбіркові змагання з тенісу

10 травня 2023 р. Виховна робота

Гра в настільний теніс захопила всіх учнів нашої школи, бо грають в неї не лише хлопці, але й дівчата.

9 травня пройшли відбіркові змагання з тенісу. Всі учасники намагалися виступити на достойному рівні та продемонстрували цікаву гру, щоб потрапити у фінал.

Далі...

День пам'яті та примирення

9 травня 2023 р. Виховна робота

8 травня 2023 року Україна разом з Європою відзначає День пам'яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні. Близько 8-10 мільйонів українців загинули у війні 1939-1945 роках.

У 2023 році Україна відзначає цей день в умовах повномасштабної війни з росією. На зміну німецькому нацизму на наші землі прийшов російський рашизм.

Ми віримо, що незабаром у календарі свят України з'явиться нова святково дата - День Перемоги над росією. А сьогодні згадуємо про закінчення Другої світової війни. Символом цього дня став червоний мак, який уособлює кривавий слід від кулі.

З нагоди цього дня бібліотекарем школи Возною Я.О. була представлена книжкова виставка "Роки війни - століття пам'яті" та презентація "Подвигом щоденно зоріти та пам'яті навіки жити". Педагог - організатор Грім А.Б. презентувала патріотичну відео мандрівку "Не згасити пам'яті вогонь" та залучила учнів до створення маків пам'яті.

Далі...

Профілактична робота щодо запобігання дитячого травматизму

6 травня 2023 р. Виховна робота

На протязі навчального року у нашому закладі проводиться профілактична робота щодо запобігання дитячого травматизму, виховання поважного ставлення до власної безпеки, формування у підростаючого покоління прагнення вести здоровий спосіб життя, відпрацювання навичок дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях.

4 квітня до наших учнів завітали представники Тернопільського районного управління ДСНС Тернопільської області та представники аварійно рятувального загону спеціального призначення головного управління ДСНС Тернопільської області. Вони провели практичні заняття з користування протигазом та вогнегасником. Розповіли про основні правила мінної безпеки, яку дитина має знати, щоб вберегти своє життя: ознаки вибухонебезпечних предметів, місця перебування, яких варто уникати, попереджувальні знаки й правила безпечної поведінки.

Братерство без кордонів Україна

5 травня 2023 р. Новини

Педагогічний колектив, учні та батьки дякують корпорації "Братерство без кордонів Україна" за надану матеріальну допомогу. Наші вихованці талановиті, люблять малювати, робити аплікації, викладати мозаїку, виготовляти щось своїми руками. Ця підтримка - це свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти, зокрема до дітей з особливими освітніми потребами.

Щиро дякуємо Вам за розуміння, добро, підтримку у такий нелегкий час.

Далі...

4 травня – Міжнародний день протидії булінгу

4 травня 2023 р. Виховна робота

4 травня – Міжнародний день протидії булінгу.

День протидії булінгу присвячений боротьбі з однією з найбільш поширених проблем, з якими доводиться зіштовхуватися учням, вчителям і батькам у всьому світі.

Організація Об’єднаних Націй визнала епідемію залякування і цькування і в 2012 році оголосила 4 травня – U.N. Anti-Bullying Day. З цього часу кампанію боротьби з булінгом встигли підтримати 25 країн. Нещодавно до них приєдналася і Україна.

У закладі систематично проводяться просвітницькі та профілактичні бесіди, відеолекторії, виховні години, квести, вікторини для попередження та запобігання булінгу у школі .

Контактні телефони:

 • Гаряча телефонна лінія щодо булінгу – 116000;
 • Дитяча лінія – 116 111 або 0800 500 225 (з 12.00 до 16.00);
 • Гаряча лінія з питань запобігання насильству – 116 123 або 0800 500 335;
 • Уповноважений Верховної Ради з прав людини – 0800 501 720;
 • Уповноважений Президента України з прав дитини – 044 255 76 75;
 • Центр надання безоплатної правової допомоги – 0800 213 103;
 • Національна поліція України – 102.
 • Далі...

  Важливість профілактичних щеплень

  2 травня 2023 р. Виховна робота

  Минулого тижня був всесвітній тиждень вакцинації, протягом якого учні дізналися про важливість та необхідність профілактичних щеплень.

  Далі...

  Проведено арт-терапевтичне заняття розмальовування гіпсових рамок

  1 травня 2023 р. Виховна робота

  Учні 5-Б класу з вихователем Гуменною Т.Г. та бібліотекарем Возною Я. О. знову були гостями Тернопільської міської бібліотеки-філії №4 для дорослих. У затишній атмосфері пройшло арт-терапевтичне заняття розмальовування гіпсових рамок. Дякуємо працівникам бібліотеки за творчо проведений час.

  Далі...