Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради

Для старшокласників було організовано квест – гру « Наша незалежність»

24 вересня 2019 р. Новини

Навчальний рік розпочався для наших учнів із задоволенням і легко. Уроки проходять цікаво і невимушено. Особливо полюбляються нашим дітям розваги у позаурочний час.

Нещодавно для учнів старших класів було організовано квест – гру « Наша незалежність», а також танцювальні розваги. Дуже сподобались змагання і пошуки завдань. А особливо після квесту танцювальні конкурси. Такі заходи об’єднують дітей школи, сприяють легкості у спілкуванні та розвивають командний дух.

Далі...

Відбулися дитячі спортивні змагання «Ми - чемпіони»

24 вересня 2019 р. Новини

19 вересня в школі відбулися дитячі спортивні змагання «Ми - чемпіони». Цей захід залучає дітей до здорового способу життя і занять спортом.

До змагань було залучено дві команди. Головним елементом програми є спортивні естафети. Учасникам пропонувалось проявити свої здібності та навички в швидкості, точності та спритності. Всі естафети розроблені вчителями з фізичного виховання.

Перед початком змагань до діток завітали аніматори : познайомились, провели веселу руханку і на протязі всіх змагань підтримували команди і вболівали за них.

Далі...

Проведена бесіда на тему: «Обережне поводження з вибухонебезпечними предметами»

24 вересня 2019 р. Новини

12 вересня у школі-інтернаті відбулася зустріч учнів з інспектором сектору ЮП ТВП ГУНП в Тернопільській області лейтенантом Гайдуцькою М.В., яка провела інформаційно-просвітницьку бесіду на тему: «Обережне поводження з вибухонебезпечними предметами». Під час якої ознайомила учнів з наслідками необережного поводження з вибухонебезпечними предметами та куди потрібно звертатись при виявленні такої знахідки.

Далі...

Проведено декаду фізичного здоров’я та спорту

24 вересня 2019 р. Новини

З 09.09. по 20. 09. 2019р. у школі-інтернаті проведено декаду фізичного здоров’я та спорту, попередження дорожньо-транспортних пригод (ДТП).

Вчителі, вихователі провели заходи на теми:

- Години спілкування: «Дорожня абетка».

- Вікторини «Червоний, жовтий, зелений».

- Тренінги «Твій безпечний шлях до школи».

- «Веселі фізкультхвилинки».

Далі...

Відбулося свято Першого дзвоника

24 вересня 2019 р. Новини

Відчуття, які виникають першого вересня не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

2 вересня у нашій школі пройшло свято Першого дзвоника !

Директор школи Смачило І.М. привітав всіх з чудовим святом – Днем Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажав всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості у навчанні. Щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

Учні старших класів організували флешмоб і кожен виступив з побажаннями для шкільних друзів.

Отець Ігор традиційно благословив всіх на успішний навчальний рік.

І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить – мить коли лунає Перший дзвоник. На перший урок покликав хвилюючим акордом шкільний дзвінок у виконанні учнів 12 класу Антонюк Віти та 1-А класу Маракуєва Святослава.

Здоров’я Вам і благополуччя ! Миру і любові !

Далі...

День вишиванки

29 травня 2019 р. Новини

Щороку в третій четвер травня Україна відзначає унікальне національне свято – День вишиванки. Це свято самобутнє і не прив’язане до жодного державного чи релігійного. Втім, мільйони українців саме цього дня дістають із шафи національне вбрання – вишиванку, і йдуть у ній на роботу, в університет чи до школи. Цього року День вишиванки припадає на 16 травня. Учні нашої школи і педагогічний колектив охоче підтримали традицію. Наша шкільна домівка ніби потонула у яскравих вишитих квітах і та щирих посмішках.

Далі...