Тернопільська спеціальна школа Тернопільської обласної ради

Напередодні Дня Святого Миколая до вихованців нашої школи завітали гості

19 грудня 2022 р. Новини

Напередодні Дня Святого Миколая до вихованців нашої школи завітали учні Тернопільської початкової школи "Ерудит". Дітки розповідали вірші, співали пісень, танцювали. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконала усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та турботу. Окрім творчих номерів гості передали нашим вихованцям подарунки від Святого Миколая.

Ми щиро вдячні педагогам та учням Тернопільської початкової школи "Ерудит" за таку теплу зустріч і нехай найзаповітніші бажання кожного збудуться.

Далі...

День Святого Миколая

19 грудня 2022 р. Новини

День Святого Миколая - свято несподіванок і дарунків, що їх шукаємо зранку у себе під подушкою. Це свято, у яке здійснюються найзаповітніші мрії, свято, яке завжди розмальовує наші обличчя щирими посмішками, а наші душі - теплом та любов'ю.

Святий Миколаю, прийди до нас з раю.

Принеси здоров'я людям, мир нашому краю!

Далі...

День Святого Андрія

16 грудня 2022 р. Новини

Одним із свят, яке відзначали наші діди і прадіди, був День Святого Андрія.

Веселі конкурси, чарівне ворожіння, смачна калита - таким був вечір у школі 13 грудня. Наша молодь пишається народними обрядами наших пращурів, адже це величезний скарб, який передається з покоління в покоління.

Найбільше емоцій викликала традиція кусання калити та ворожіння дівчат на свого судженого.

Далі...

Відзначення Міжнародного дня прав людини

13 грудня 2022 р. Новини

10 грудня в світі відзначають Міжнародний день прав людини. З нагоди цієї події у нашій школі соціально-психологічною службою було створено інформаційно-просвітницький куточок на тему «10 грудня-Міжнародний день прав людини». Для учнів 7-го класу було проведено урок на тему «Права людини». Учні 5-6-их класів грали у ігри: «Поєднай свої права та обов’язки?» , « Чиї права», «Телеграма» та інші.

Далі...

16 днів проти насильства

13 грудня 2022 р. Новини

З метою створення безпечного освітнього середовища, запобігання вчинення дітьми злочинів, правопорушень, проявів булінгу в освітньому просторі, формування позитивних соціальних установок у Тернопільській спеціальній школі з 25.11.2020 по 10.12.2020 року було проведено Акцію «16 днів проти насильства» в ході якої соціально-психологічна служба провела такі заходи:

* Інформаційний куточок «16 днів проти насильства». (1-11 кл.)

* Анкетування на виявлення насильства в сім’ї та школі (7-11кл.)

* «Мої долоньки проти булінгу» (1-4 кл.)

* Урок-квест «Зупинимо булінг разом»(5-6 кл.)

* Перегляд відеороликів на тему: «Ми проти насильства» (9-11 кл.)

* Брейн-ринг «Що я знаю про булінг» (7-8 кл.)

Далі...

Проведено круглий стіл "Геніальність Г.С. Сковороди поза часом і простором"

9 грудня 2022 р. Виховна робота

  До 300-річчя від дня народження Г.С.Сковороди у 10, 11 кл. вихователем Змійовською Г.М. було проведено круглий стіл "Геніальність Г.С. Сковороди поза часом і простором". Ознайомили учнів з життєвим шляхом, його літературною спадщиною, розкрили філософські погляди в контексті сьогодення. Прищеплювали патріотичні почуття молоді. Виховували любов та повагу до рідної землі, свого народу.

А також вихователь Кобель Л.Л. організувала з учнями 10,11 кл. віртуальний музей "Там де ступав Сковорода". Під час перегляду учні мали змогу ще раз переконатися, що Г.С. Сковорода є українським філософом і з'ясували наскільки його творчість співзвучна з нашим сьогоденням.

Учні взяли участь у відеолекторії “Філософ свободи” з наступним обговоренням питання актуальності поглядів Г.Сковороди про смисл буття людини для сучасного суспільства.

У шкільній бібліотеці оформлена книжкова виставка «Мандрівний філософ - Григорій Сковорода». Бібліотекар розповіла цікаві факти із життя відомого поета, педагога, мислителя. Старшокласники переглянули та ознайомилися з творами мандрівного філософа.

Далі...

Відбулась цікава бібліозустріч «Доторкнутися серцем»

8 грудня 2022 р. Новини

Доброю традицією для наших учнів є співпраця шкільноі бібліотеки з Тернопільською обласною бібліотекою для дітей. У нашій школі відбулась цікава бібліозустріч «Доторкнутися серцем» за участі бібліотекарів книгозбірні спільно з представниками центру СпівДія Діти.

Бібліотекарі ознайомили учасників з найнезвичайнішими книгами, а волонтери проєкту СпівДія Діти провели майстер-клас з розпису ялинкових прикрас, цікаву розважальну руханку та ігри. Діти отримали багато пізнавальноі інформаціі та позитивних емоцій.

У подарунок отримали книги, солодощі, пазли, альбоми.

Щира подяка нашим гостям за таку атмосферну зустріч.

Далі...