Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради

Пам'ять про Крути

30 січня 2018 р. Новини

29 січня 1918 року відбувся бій під Крутами. У ньому зійшлися вояки УНР, серед яких було 300 студентів, та Червоної армії. Цей бій став символом опору українців агресії зі Сходу. Учні школи переглянули відеоматеріали, присвячені цим подіям і разом з вчителями історії підготували презентацію.

Далі...

Декорування посуду

25 січня 2018 р. Новини

Напередодні свята Водохреща учні 3-Б класу під керівництвом вчителя Кухарук Н.В. декорували посуд для освяченої води. Діти прикрашали посуд шпагатом, домотканими стрічками, дзвіночками, гілками ялини, ягідками калини.

Ввечері учні класу з вихователем у храмі Неустанної помочі набрали освяченої води на святу вечерю.

Отож не з порожніми руками діти повернулися додому.

Далі...

Відбулося третє засідання методоб’єднання вихователів старших класів

19 січня 2018 р. Новини

11 січня відбулося третє засідання методоб’єднання вихователів старших класів. Першим у порядку денному було питання удосконалення професійної майстерності вихователів в питаннях формування національно-патріотичної компетентності та морально-правової вихованості особистості. Впровадження в освітній процес нових технологій потребує високої фахової майстерності педагогів. Вихователі поділились своїм досвідом використання нових методів, прийомів, інноваційних педагогічних технологій для покращення ефективності виховного процесу.

Цікавою педагогічною знахідкою у формуванні національно-патріотичної компетентності старшокласників стала серія виховних заходів, проведених вихователем Крицькою Л.Б. Вона ознайомила своїх вихованців, учнів 12-тих класів, з мультимедійним проектом каналу 1+1 і журналу «Viva» «Переможці». Вихователь підготувала презентацію і провела годину спілкування про нескорених, сильних духом героїв АТО. Метою проведення виховного заходу було не тільки поглибити знання дітей про події, що відбуваються на Сході України,а й дізнатись про тих українців, які, захищаючи незалежність нашої держави, віддають найдорожче-своє життя, здоров’я. Незламний дух наших воїнів, які повернулись пораненими з війни, допомагає продовжувати жити, працювати, бути гідними громадянами нашої країни. Презентація мала сильний емоційний вплив на учнів і сприяла формуванню національної свідомості, патріотизму, моральних якостей дітей.

Далі...

Оголошення

15 січня 2018 р. Новини

До уваги батьків і учнів школи-інтернату

На виконання листа управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації «Щодо профілактики правопорушень і злочинності серед неповнолітніх» від 03.01.2018 р. № 03/02-08 дирекція Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату повідомляє, що для вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини, Ви можете звертатися до директора школи Смачила І.М.(тел. 0673543162), заступника директора з виховної роботи Маніло О.В. (тел. 0971310239), практичного психолога Домбровської Л.О. (тел. 0680266280), шкільного лікаря Риги О.Ю.(тел. 0671723210).

Консультацію можна отримати також скориставшись Національною дитячою «гарячою» лінією – 116 111.

Проведено новорічний ранок для учнів початкових класів і вечір для старшокласників

2 січня 2018 р. Новини

Новорічні свята є радісною подією, особливо для дітей, коли збуваються мрії. Тому 28 грудня 2017 року у школі-інтернаті проведено новорічний ранок для учнів початкових класів і вечір для старшокласників.

До свята готувалися всі заздалегідь. З початку грудня розпочала свою роботу Майстерня Діда Мороза. Для того, щоб створити святковий настрій, діти своїми руками виготовляли чудові новорічні декорації і прикраси. Разом з педагогами прибирали ялинку, шкільні приміщення, готували святкові костюми і номери художньої самодіяльності (вірші, пісні, таночки, пісні у жестовому виконанні, сценки, пантоміму, ігри, фокуси і клоунаду). На святі панувала казкова атмосфера.

Безсумнівно, сюрпризи та подарунки люблять усі без винятку. Представники благодійного фонду «Братерство без кордонів» та Тернопільської компанії «Дембохаус» завітали на свято разом з Дідом Морозом і солодкими та теплими подарунками.

Дирекція школи-інтернату, працівники, батьки і учні щиро дякують усім спонсорам. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашим родинам добро, мир, достаток і Божу благодать. Бажаємо, щоб у Новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань.

Далі...

Відбулися змагання з волейболу

2 січня 2018 р. Новини

27.12.2017 року, у спортивному залі школи-інтернату відбулися змагання з волейболу. У змаганнях взяли участь вихованці нашого закладу і студенти ТПНУ. Такі ігри сприяють не тільки формуванню спортивного досвіду спортсменів з особливими потребами, а й соціалізації та інтеграції їх у суспільство.

Далі...

День святого Миколая

28 грудня 2017 р. Новини

День 19 грудня у школі-інтернаті був по-справжньому святковий. Вранці на учнів у кожному класі чекали гостинці від святого Миколая, які допомогли придбати працівники служби у справах дітей Тернопільської ОДА. А о 12-ій годині розпочалося святкове дійство, на яке завітали батьки та гості:

- Дрозд Р.О., начальник служби у справах дітей Тернопільської ОДА;

- Сімчук Я.Ф., капітан роти поліції особливого призначення;

- працівники Зборівського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Діти отримали подарунки (солодощі, фрукти, канцтовари, матеріали для занять гуртків, уроків кулінарії, м'які іграшки, настільні та розвиваючі ігри) і масу задоволення від несподіваних сюрпризів.

Дирекція, педагогічний колектив, батьки та учні висловлюють щиру подяку всім благодійникам, і сподіваються на подальшу підтримку дітей з особливими потребами.

Далі...