В 9 класі проведена тематична година «Свято єдності»

25 січня 2021 р. Новини

22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

З нагоди свята, в 9 класі була проведена тематична година «Свято єдності». Учні переглянули фільм «Україна – соборна держава». Фільм дав відповіді на багато запитань і показав, що 20 ст. залишило нам у спадок вирішальні події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності.Учні не були просто глядачами, вони створювали ланцюг, виконували інтерактивні вправи для розуміння поняття «соборність».

Діти зрозуміли, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Далі...

Відбулася виховна година "День Соборності України" у 6-Б класі

25 січня 2021 р. Новини

Виховна година "День Соборності України" у 6-Б класі. Історичні події з плином часу можуть оцінюватись по різному. Цінність Дня Злуки чи "об'єднання" українських земель дуже важлива, особливо у наші дні. Учні уважно прослухали розповідь вихователя про цю подію, подивились відеоролик з історичними кадрами. Шестикласникам було цікаво ознайомитись з відповідним розділом у книзі братів Капранових "Мальована історія України", особливо вразили їх комікси до цієї теми. Своєрідним підсумком заняття стало виготовлення учнями пазлу "Єдина Україна" та створення колективного малюнку "Ланцюг єднання".

Далі...

У 5-А класі була проведена виховна година "Захід, Схід - одна країна. Це соборна Україна"

25 січня 2021 р. Новини

З нагоди свята Дня Соборності у 5-А класі була проведена виховна година: "Захід, Схід - одна країна. Це соборна Україна." Учні ознайомилися з однією із важливих дат в історії нашої держави: це 22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки ЗУНР-УНР. Цій даті судилося навічно увійти в історію України великим національним святом - Днем Соборності.

Далі...

Перейменування школи-інтернату

5 січня 2021 р. Новини

Відповідно до рішення Тернопільської обласної ради «Про зміну типу і перейменування Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат I-III ступенів Тернопільської обласної ради на Тернопільську спеціальну школу Тернопільської обласної ради та затвердження її статуту» від 23 грудня 2020 року № 22 та відповідно до виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 31.12.2020 року № 1006461070007005443 школу-інтернат перейменовано з Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат I-III ступенів Тернопільської обласної ради на Тернопільську спеціальну школу Тернопільської обласної ради.

Далі...

Святкові подарунки для учнів школи-інтернату

24 грудня 2020 р. Новини

Дирекція, педагогічний колектив та учні Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат I-III ступенів Тернопільської обласної ради висловлюють щиру вдячність Андрію Бражнику, колективу організації "Братерство без кордонів" за постійну турботу та увагу до дітей, за святкові подаруночки надані учнім школи-інтернату.

Бажаємо вам напередодні Нового року та Різдва Христового родинного щастя і достатку, міцного здоров’я і здійснення найзаповітніших бажань. Хай Новий рік увійде у ваші домівки теплим святом, принесе радість, добробут, здоров’я вам, успіхів та завжди гарного настрою!

Нехай 2021 рік стане для Вас успішним і плідним, щедрим на здобутки та добрі справи, мир та спокій!

До школи-інтернату завітав голова Тернопільської ОДА Труш Володимир Любомирович

21 грудня 2020 р. Новини

У гості до учнів школи-інтернату 16 грудня 2020 року завітав голова Тернопільської ОДА Труш Володимир Любомирович.

Далі...

До Дня Святого Миколая школа приймала гостей

21 грудня 2020 р. Новини

18 грудня 2020 року, до Дня Святого Миколая, Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат для дітей зі зниженим слухом приймала гостей. За сприяння Тернопільського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів запрошено президента громадської організації «Епіцентр дітям» Ярослава Несторовича.

Заступник директора відділення Фонду соціального захисту інвалідів Галина Грабовська подякувала учням школи за активну участь у фестивалі «Повір у себе» та розповіла випускникам школи про можливості отримання фінансової допомоги для оплати за навчання.

Ярослав Несторович розказав про діяльність організації та запропонував співпрацю у плані залучення дітей до спорту. З нагоди свята він подарував школі магнітну дошку для використання у навчальному процесі, а дітям-сиротам подарунки.

Святковий настрій усім дарували вихованці школи, учасники фестивалю «Повір у себе». У школі навчається 146 дітей.

Далі...