10 лютого 2026 р. Переглядів: 18 RSS
Новини » Освітній процес

"День безпечного інтернету в нашій школі"

До "Дня безпечного інтернету", який відзначають 10 лютого 2026 року, у школі відбулися пізнавальні та корисні заходи для учнів різних вікових категорій.

Учні 10-х класів переглянули відео #ШахрайГудбай, під час якого говорили про фінансову безпеку в інтернеті: як розпізнати шахрайство, не потрапити на гачок аферистів, убезпечити свої дані та гроші в онлайн-просторі. Старшокласники активно обговорювали реальні ситуації та ділилися власним досвідом, відповідали на запитання ведучого.

З учнями 6 класу було проведено бесіду про основні небезпеки в інтернеті: спілкування з незнайомцями, фейкові сторінки, кібербулінг, небезпечний контент. У доступній формі діти дізналися, як діяти в ризикованих ситуаціях і до кого звертатися по допомогу.

Молодші школярі працювали з тематичними картками: відповідали на запитання, розфарбовували, розгадували ребуси та виконували цікаві завдання. У такий ігровий спосіб вони вчилися правилам безпечної поведінки в мережі.

Навіщо це учням?

Такі заходи допомагають дітям і підліткам:

* краще орієнтуватися в цифровому світі;

* бути уважними та відповідальними онлайн;

* захищати себе, свої дані та емоційний стан;

* розуміти, що інтернет може бути корисним і безпечним — якщо знати правила.

Безпечний інтернет починається з обізнаності

Разом навчаємося користуватися мережею свідомо та безпечно.