Проведення заходу "Від Романа – до Йордана"

30 січня 2019 р. Переглядів: 1419 RSS

Від Романа – до Йордана» - таку назву мав захід проведений для учнів 4-5 класів вихователями 4-Б класу Перцак Н.В. та Нестюк О.П. Весела година стала своєрідним підсумком різдвяного циклу свят українців. Діти дізналися більше про історію кожного свята та їх іменинників. Учні брали активну участь в обговореннях, розповідали про особливості святкування Різдва у своїх родинах та традиційні страви своєї місцевості.

Майстер-клас із виготовлення різдвяного ангела став приємним сюрпризом для дітей. Вони дуже старанно намотували, відрізали перев’язували, оздоблювали своїх ангеликів. Таким чином вони і попрацювали над розвитком дрібної моторики, і створили свого власного різдвяного янгола, що стане прикрасою оселі. Весела година і майстер-клас сподобались і дітям, і вихователям.