Особливу тернополянку столиця номінувала на титул "Міс чарівність"

20 березня 2018 р. Переглядів: 1630 RSS

Всеукраїнський конкурс між слабочуючими хлопцями та дівчатами днями пройшов у Києві. Майже повнолітня вихованка Тернопільської спеціальної школи-інтернат для дітей зі зниженим слухом Олеся Струтинська стала «Міс чарівність» і виборола титул «Міс глядацьких симпатій». Олеся позбавлена батьківського піклування і повноцінного слуху. Але це не заважає їй бути активною учасницею найрізноманітніших міських , обласних і Всеукраїнських конкурсів і фестивалів. Саме тому дівчина мріяла взяти участь у Всеукраїнському конкурсі краси. Вона майже не хвилювалася, адже, як кажуть її друзі, Олеся живе на сцені, то її стихія. Вона в нас дуже комунікабельна, артистична дівчинка, танцює, співає, - розповідає заступник директора з виховної роботи Ольга Маніло. - Вона дуже хотіла на конкурс, хотіла проявити себе, попробувати, ну і помірятися з іншими. На олімпіаді краси були представлені традиційні конкурси: візитівка, дефіле в купальниках, конкурс талантів. Був ще там один цікавий конкурс образів, - згадує пані Ольга. – Учасник повинен був представити якийсь образ літературного чи історичного героя. Ми вибрали головну героїню повісті Олександра Гріна «Пурпурові вітрила» - Ассоль. Олесі дуже гарно вдалося перевтілитися в цей образ. На конкурсі талантів вона представляла пісню у жестовому виконанні. Олеся у майбутньому мріє бути кулінаром. Але поки що не визначилася із цим напевне. Вчителі школи переконані в артистичності дівчини. Однак спрямовують її в русло, де Олеся змогла би по-справжньому реалізуватися та мала змогу самостійно заробляти на життя.

untitled-2.jpg

untitled-3.jpg