Тернопільська спеціальна школа Тернопільської обласної ради

23 травня в Україні відзначають День Героїв

23 травня 2023 р. Виховна робота

Щороку 23 травня в Україні відзначають День Героїв, встановлений на честь українських борців за свободу та незалежність нашої тисячолітньої держави. Це свято є символом непоборності української нації та її жаги до вільного життя на рідній землі.

Зараз, так само як і протягом багатьох століть, наші Героїчні чоловіки та жінки, що у лавах Збройних Сил України, захищають рідну землю від рашистів.

Не лише сьогодні, а кожного дня щиро молімося за всіх воїнів, лікарів, волонтерів – ГЕРОЇВ, завдяки котрим ми можемо спокійно спати і зустрічати новий день.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Далі...

День Героїв

23 травня 2023 р. Новини

День Героїв - це день пам'яті всіх українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність Батьківщини та матерів, які виховали таких синів та дочок.

Далі...

Віночок вити - життя любити

19 травня 2023 р. Виховна робота

«Віночок вити - життя любити» - з найвіддаленіших літ линуть до нас ці слова. В ті часи віночок був не тільки жіночою пристрастю, але й своєрідним символом Матері-Землі. У 5-Б класі був проведений виховний захід на таку ж тему «Віночок вити - життя любити». Заняття відбулося в парку на галявині. Учні прослухали історію українського віночка, розгадувати кросворд, відгадувати загадки, зашифровані слова, пригадували символи України, ознайомилися з мистецтвом плетіння віночка, а також танцювали і співали. Метою такого заходу-поглибити знання про український віночок та про рослини-символи, про значення кожної стрічки у вінку; виховувати любов до рідної землі, пробуджувати інтерес до звичаїв та традицій.

Далі...

Зустріч з християнами віри євангельської

18 травня 2023 р. Виховна робота

Щиро дякуємо християнам віри євангельської церков на Довженка, 4, Лепкого, 4А, Квітова,19 за організоване дозвілля дітей, цікаві конкурси, чудовий спів. Також дякуємо благодійному фонду "ВАВ Краще майбутнє" за смачні подарунки для кожної дитини.

Далі...

Як уникнути шкідливого впливу сонячного випромінюванння

12 травня 2023 р. Виховна робота

До Всесвітнього дня меланоми,що відзначається у другий понеділок травня 2023 року, медичною сестрою школи була проведена санітарно-просвітницька бесіда на тему: "Як уникнути шкідливого впливу сонячного випромінюванння." На заході були присутні учні 9, 6а та 8б класів, а також вихователь Гороховська С.В. Учні засвоїли в часі занятття що таке меланома і методи профілактики злоякісних новоутворень шкіри. Усі охочі мали змогу ознайомитись із дидактичними матеріалами у холі школи. Отож, майже готові до відпочинку ! А ще, - засвоїли кроки допомоги при тепловому ударі. То ж маю надію, що на практиці ці знання не застосовуватимуться, хіба-що - доведеться! Бо й так трапляється...

 

zobrazhennja_viber_2023-05-12_17-51-56-764.jpg

Подарунок для найрідніших матусь

12 травня 2023 р. Виховна робота

З нагоди святкування Дня Матері учні 10 та 11 класів разом з вихователем Змійовською Г.М та бібліотекарем Возною Я.О. вкотре з великим задоволенням завітали у творчу лабораторію Тернопільськоі бібліотеки-філіі #4 для дорослих «ЕТНО-ЦЕНТР». Усім відомо, що найкращий подарунок той, в який вкладено частинку серця і всю свою любов. І це не обов’язково повинна бути якась дорога річ. От і сьогодні наші учні власноруч розмальовували з особливим теплом, натхненням подарунок для своїх найрідніших матусь, доклавши зусиль та фантазії. Дякуємо працівникми бібліотеки за те, що надихаєте творити.

Далі...