Тернопільська спеціальна школа Тернопільської обласної ради

Піжамна вечірка

31 грудня 2022 р. Новини

Учні 2-А та 2-Б класів разом із вихователем Реник Н.П. сучасно та нетрадиційно закінчили навчання 1семестру, влаштувавши піжамну вечірку. Незважаючи на перешкоди(повітряна тривога, вимкнення світла,)навіть сам викрадач свят Ґрінч, не зміг зіпсувати настрій, адже всі залишились задоволені. Дітки у своїх піжамах з улюбленими подушечками показали танець, покидали паперові сніжки, відгадали усі загадки,відкрили зашифровані слова, стрибали, придумували танцювальні рухи. Усі поводилися невимушено, вільно, емоційно розкуто. Дитинство таким і повинно бути - кольоровим, яскравим, веселим і цікавим.

Далі...

Напередодні канікул у школі відбулися новорічні веселі заходи

31 грудня 2022 р. Новини

Зимові свята люблять і діти і дорослі. Але з особливим нетерпінням всі чекають Нового Року. Бо саме з цього часу ми всі починаємо вірити в казку, сподіваючись на щасливі зміни і, затамувавши подих загадуємо бажання.

Напередодні канікул у школі відбулися новорічні веселі заходи. Кожен захід пройшов неперевершено і яскраво, і подарував масу приємних емоцій учасникам і глядачам.

Далі...

Проведено інтелектуальну гру патріотичного змісту "Вивчай, шануй, гордися"

22 грудня 2022 р. Виховна робота

В 6-А класі вихователька Гороховська С.В. провела відкритий виховний захід - інтелектуальну гру патріотичного змісту "Вивчай, шануй, гордися". Були використані різні види діяльності : перегляд відеоролика про Україну та її героїчний народ, декламування віршів українських поетів, вікторина, кросворд, мовні завдання, руханка, малюнки дітей. Учні з порушенням мови та слуху демонстрували свої інтелектуальні здібності та комунікативні навички. Заняття пройшло на позитиві.

Далі...

Проведено виховну годину "Дружба - найдорожчий скарб"

22 грудня 2022 р. Новини

У 2-А класі вихователем Реник Н.П. 9 грудня проведено виховну годину "Дружба - найдорожчий скарб".

Одним із завдань учнів було допомогти котику подружитись з мишенятами. Завдяки створеній ігровій ситуації, діти зацікавлено відкривали секрети дружби. Навчились приборкувати злість, продемонстрували кілька варіантів примирення, сплели павутинку з приємних компліментів, розказали про свої уподобання. На завершення створили дерево дружби, зібравши листочки-підказки з порадами для друзів. В очах діток була радість і захоплення від заняття, адже створена дружня атмосфера завжди приносить позитивний результат.

Далі...

Подарунки від Святого Миколая

21 грудня 2022 р. Новини

На початку грудня вихованці нашої школи писали листи до Святого Миколая із найзаповітнішими бажаннями. Всі листи були передані за адресою.

І ось цей день настав! 20 грудня на кожного учня чекав такий бажаний подарунок. Радості і здивування не було меж!

І здійснити мрію кожної дитини - доставити лист до Миколая і передати подарунки вдалося спільноті "Францисканська молодь" при церкві Св. Ап. Петра. Ми щиро дякую організаторам за таку неймовірну подію. Цей радісний день запам'ятається на довго усім.

Далі...