День працівників освіти

4 жовтня 2024 р. Новини

Сьогодні, 4 жовтня, у школі відбулася святкова лінійка, присвячена Дню працівників освіти. З вітальним словом до педагогів звернулася директорка Оксана Василівна. Діти у творчому тандемі з педагогами - наставниками приготували зворушливі вітання. Чудова атмосфера, гарний настрій панували у закладі !

Всесвітній день повітряної кульки

3 жовтня 2024 р. Виховна робота

2 жовтня весь світ занурюється у яскравий і веселий вир святкування – Всесвітній день повітряної кульки. Цей день присвячений маленьким, але таким радісним супутникам будь-якого свята – повітряним кулькам. Повітряні кульки – це універсальний символ радості, святкування та дитинства. Вони асоціюються з безтурботністю, мріями і позитивними емоціями. Учні 1-А класу долучилися до цього свята та весело провели цей день з повітряними кульками, даруючи гарний настрій один одному

2 жовтня в усьому світі відзначають Міжнародний день ненасильства

3 жовтня 2024 р. Виховна робота

Щорічно, починаючи з 2007 року, 2 жовтня в усьому світі відзначають Міжнародний день ненасильства, який був заснований з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН. Ідея відзначення цього дня, полягає у затвердженні культури миру, терпимості, розуміння і ненасильства.

Згідно з принципами міжнародного гуманітарного права, жодні виключні обставини, якими б вони не були, – війна, внутрішня політична нестабільність чи будь-який інший надзвичайний стан – не можуть бути виправданням насильству. Тому Міжнародний день ненасильства закликає захищати людей від посягань на їхні непорушні права і покликаний нагадати, що суперечки та проблеми завжди можна вирішити мирним шляхом.

1 жовтня - День Захисників і Захисниць України, Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва

3 жовтня 2024 р. Виховна робота

1 жовтня – день, коли в Україні відзначається цілих три значущих свята: День Захисників і Захисниць України, Покрова Пресвятої Богородиці, а також День українського козацтва.

Сьогодні важливий день для всієї країни. День, коли кожен українець має вшанувати пам’ять героїв, які віддано боронять територію нашої держави.

Вихованці нашої школи завітали до Тернопільської міської бібліотеки-філії №4 для дорослих «ЕТНО-ЦЕНТР» на патріотичну бесіду «Нація Нескорених».

Учні слухали розповідь бібліотекаря про історію цих свят, переглянули документальне відео, вшанували загиблих Героїв хвилиною мовчання та взяли участь у майстер-класі «Виготовлення патріотичних ангелів». Дякуємо усім, хто захищає нашу землю.