23 травня в Україні відзначають День Героїв
23 травня в Україні відзначають День Героїв.
Цього дня Україна вшановує пам’ять всіх героїв, які відстоювали її суверенітет і незалежність, і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу. Це горде і одночасно сумне свято – багато українських героїв віддали життя заради своєї країни.
Українські Герої – це українці, які жили в різні епохи й захищали рідну землю. До здобуття незалежності в Україні День Героїв відзначався підпільно: лише з 1992 року свято набуло ширшої популярності.
Сьогодні цей день присвячений також кожному, хто боронить рідну землю від російських окупантів, які зазіхнули на незалежність України. Висловлюємо свою щиру подяку та пошану тим, хто без вагань пішов на захист України, чий героїчний подвиг став прикладом для всіх та вклоняємось перед вашою мужністю та патріотизмом. Нехай вас оберігає від усіх небезпек добрий ангел, а ваша дорога буде завжди осяяна світлом перемоги. І нехай на нашій землі, освяченій кров’ю Героїв, якнайшвидше запанує мир і злагода.
Солодка ярмарка
Солодка ярмарка у нашій школі вкотре об'єднала усю шкільну родину. Учасниками були діти, батьки, педагоги. Продавали домашні тістечка, печиво, пироги, пляцки, чізкейки, пампушки, желе, фрукти, піци, бургери. Всі смаколики розкупили дуже швидко, через доступні ціни і спритних школярів, які теж були в ролі продавців.
Такі заходи об'єднують і надихають, дають зрозуміти, що благодійність, це не лише кошти, це значно більше. Якщо ми від щирого серця робимо щось хороше, прагнемо вберегти, захистити, надати підтримку, то вкотре доводимо єдність, дружність, людяність і толерантність.
Ми дякуємо усім, хто долучився до проведення солодкої ярмарки, адже допомагаючи нашій армії, з кожним днем стаємо на крок ближче до Перемоги.
День вишиванки
Носимо вишиванку з гідністю, та пам'ятаємо, що ми - УКРАЇНЦІ!
День сімʼї
Сьогодні у 2 класі відзначали День сімʼї.
Ми всі — український народ, який складається з родин — малих і великих, дружних і працьовитих. Родина — це не тіьки рідні, родичі. Це і наш клас, і наша школа, і весь народ український. Родина до родини — народ. А щоб нашому українському роду не було переводу, потрібно берегти його, шанувати. Сьогоднішнє свято — це освідчення в любові до своєї сім’ї, бажання щось зробити для неї приємне.
День Матері в Україні
День Матері в Україні відзначається в другу неділю травня. Неможливо посперечатися з тим, що це свято — свято вічності. З покоління в покоління для кожного мама — найголовніша людина в житті. Скільки б гарних, добрих слів ми не говорили нашим мамам, скільки б приводів для цього не придумали, зайвими вони не будуть ніколи.
Вітання з Днем Матері
Учні 4-а класу вітають своїх найрідніших, найдорожчих у світі матусь з Днем матері!
Дякуємо за Вашу безмежну любов, ласку та турботу!
День Матері
12 травня в Україні відзначають День Матері. Традиційно у цей день дарують своїм матерям квіти, подарунки, листівки. Та , головне - приділяють увагу та час, щоб висловити свою вдячність, любов найважливішій людині у житті кожного - мамі. Наймолодші школярі нашої школи - учні 1 -А класу та їх педагоги ретельно готувались до цього свята. Діти виготовляли подарунки мамам - невеличкі панно, оздоблені квітами. А ще ми записали відео, в якому діти виразили всю свою любов, ніжність, вдячність своїм мамусям. То ж вітаємо наших дорогих матусь, бабусь із чудовим святом !