Проведено бесіди учнів із старшим інспектором Національної поліції

4 червня 2021 р. Новини

З учнями Тернопільської спеціальної школи Тернопільської обласної ради систематично проводяться бесіди із залученням старшого інспектора ЮП Тернопільського РУП ГУНП в Тернопільській області Гайдуцької М. В.

Зокрема, з учнями 6-12 класів обговорили такі теми, як:

"Насилля в учнівському середовищі";

"Безпека учнів під час літніх канікул".

Далі...

Учні 7 кл відвідали майстер клас в "Козі Дерезі"

4 червня 2021 р. Новини

Розмалюємо світ разом! Учні 7 кл відвідали майстер клас в "Козі Дерезі" з виготовлення та розмальвування іграшок. Дякуємо п. Світлані за гарно проведений час і позитивні емоції!

Далі...

Державна служба якості освіти

2 червня 2021 р. Новини

Державна служба якості освіти — центральний орган виконавчої влади України в галузі освіти.

Далі...

Веселі ігри з нагоди відзначення Міжнародного дня дітей

1 червня 2021 р. Новини

З нагоди відзначення Міжнародного дня дітей соціально-психологічна служба школи провела ряд заходів. З дітьми початкових класів було проведено веселі ігри, руханки та вікторини. На асфальті діти малювали свій настрій та мрії. Ігри з повітряними кульками подарували дітям багато позитивних емоцій. А також колективно було створено колаж «Щастя всім дітям на планеті!». Навколо знаку Землі-дітки розмістили фігурки різнокольорових долоньок, які символізують різноманітність і терпимість, а знак Землі який розміщений у центрі, уособлює символ нашого спільного дому. Соціально-психологічна служба школи вітає усіх діток з цих чудовим святом та бажає бути здоровими та щасливими. Нехай усі роки вашого дитинства будуть яскравими і незабутніми.❤️

Далі...

Проведено флешмоб «Всі ми потрібні, всі ми важливі»

1 червня 2021 р. Новини

1 червня ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Свій початок це свято бере з 1949 року.

Мільйони дітей по всьому світу страждають від голоду, бідності, насильства, відсутності доступної освіти та наслідків війни. У більш розвинених країнах діти стикаються з нерозумінням з боку батьків, труднощами у спілкуванні, цькуванням у колективі. Свято покликане звернути увагу суспільства на проблеми молоді.

Захист дитинства у цілому світі,

Це – це місіячесті, любові, добра.

Заради майбутнього треба нам жити

Прекрасне і вічне нехай не вмира.

Хай війни стихають від сміху дитини

Душа очищається, серце співа,

А розум підносить крізь будні людину,

Порядність всю землю нехай обійма.

 

До Дня захисту дітей класні керівники 9 класу ( Ненчин О.Я) та 11 класу ( Ониськів Н.П.) провели флешмоб « Всі ми потрібні, всі ми важливі».

Далі...

Популяризація основ правильного харчування

27 травня 2021 р. Новини

27 травня соціально-психологічна служба школи з представниками БФ "Родина" продовжили заняття шкільної секції "Здоровчик" з учнями 6-Б класу.

Метою заняття є популяризація основ правильного харчування.

Далі...

З учнями 9 класу провели бесіду «Чи хочемо ми змін у шкільному меню?»

27 травня 2021 р. Новини

27 травня з учнями 9 класу в рамках занять секції «Здоровчик» соціальний педагог Л.О. Домбровська та шкільний лікар О.Ю. Рига провели бесіду «Чи хочемо ми змін у шкільному меню?» Учні дізналися про нові страви, запропоновані кухарем Євгеном Клопотенком. Метою цього проекту є покращення культури харчування. Ми дізналися від учнів про їхні смаки та вподобання і ставлення до нових корисних страв, які незабаром з̓являться у шкільному меню.

Далі...