Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради

Представники роти патрульної служби завітали до школи-інтернату

19 грудня 2019 р. Новини

У переддень Святого Миколая до вихованців школи-інтернату завітали представники роти патрульної служби особливого призначення. З нагоди свята правоохоронці подарували дітям різні смаколики, фрукти та солодощі. Діти радо спілкувалися з гостями і запросили їх на свято.

Далі...

Проведено заняття на тему "Попередження булінгу в учнівському середовищі" та "Жорстоке поводження з тваринами"

19 грудня 2019 р. Новини

18 грудня з учнями школи-інтернату із залученням заступника начальника відділу Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної - правової допомоги Максимюк І. та головного спеціаліста Тимчишин О. , проведено заняття на тему "Попередження булінгу в учнівському середовищі" та "Жорстоке поводження з тваринами". Учням розповіли що таке булінг, про види булінгу і що робити, якщо ти став жертвою булінгу і дізнались про телефони гарячих ліній, куди можна звернутись за допомогою. А також, що таке жорстоке поводження з тваринами; що робити у разі виявлення такого факту; та про відповідальність за знущанням над тваринами згідно чинного законодавства України.

Далі...

Проведено урок “Права людини”

18 грудня 2019 р. Новини

10.12.2019 року в рамках заходів щодо проведення Всеукраїнського тижня права для учнів 9 - 12 класів було проведено урок “Права людини”. Учні пригадали основні засади Декларації прав людини; було висвітлено питання міжнародно-правових стандартів у сфері захисту прав людини, основних механізмів їх функціонування та захисту.

12.12.2019 року учні 9 — 12 класів були учасниками правового квесту. Виконуючи різні правові завдання, вони використовували набуті на уроках правознавства знання та навички, а також закріпили основні права людини, закріплені в міжнародних правових документах.

Далі...

Проведено проф. бесідуна на тему : "Залежності; Наслідки вживання алкогольних та наркотичних засобів"

18 грудня 2019 р. Новини

19 грудня з учнями 7-12 кл. проведено проф. бесіду із залученням соціального працівника Тернопільського обласного медичного центру соціально-небезпечних захворювань, Мартинюка О.М. на тему : "Залежності; Наслідки вживання алкогольних та наркотичних засобів". Учні дізнались про : види залежностей; соціально-психологічні аспекти вживання наркот. речовини; вплив наркотичних та алкогольних речовин на здоров`я і психіку людини; шкідливість електронних цигарок.

Далі...

Проведено профілактичну бесіду на тему "Профілактика тютюнокуріння"

18 грудня 2019 р. Новини

16 грудня з учнями 7-12 кл. проведено профілактичну бесіду із залученням лікаря - методиста КНП "Тернопільського центру громадського здоров`я ТОР" Гричук І.В. та лікаря - консультанта МБФ "Дар життя" Андрунців О.Б. на тему "Профілактика тютюнокуріння" Учні дізнались про анкети здоров`я, небезпеку куріння цигарок, кальяну та про шкідливість електронних цигарок.

Далі...

Проведено просвітницьку бесіду з учнями 7-12 кл. на тему «ВІЛ/СНІД: ти повинен про це знати»

11 грудня 2019 р. Новини

5 грудня в школі-інтернаті проведено просвітницьку бесіду з учнями 7-12 кл. на тему «ВІЛ/СНІД: ти повинен про це знати» з залученням лікаря Кушнір В.І. КНП «Тернопільського обласного медичного центру соціально-небезпечних захворювань» Мета: підвищити рівень інформованості й освіченості учнів із проблеми ВІЛ/СНІДу. Формувати гуманне та толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД. Навчати учнів цінувати життя і здоров'я, виховувати дбайливе ставлення до себе та довкілля.

Далі...

Проведено заняття для учнів 5-х класів на тему «Добре тому жити, хто вміє дружити»

11 грудня 2019 р. Новини

4 грудня в рамках акції «16 днів проти насильства» тренер НТМ «Ла Страда –Україна» Коростіль М.П. та соціальний педагог школи-інтернату Домбровська Л.О. провели заняття для учнів 5-х класів на тему «Добре тому жити, хто вміє дружити». Учнів навчали адекватно оцінювати різні життєві ситуації, аналізувати їх і знаходити самостійно шляхи виходу із них; розрізняти поняття «знайомий», «друг», «товариш», «приятель». Ігри, які проводились на занятті, сприяли створенню дружнього дитячого колективу, формували позитивні відносини між однокласниками.

Далі...