Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради

У школі провели спортивне свято «Козацькі Забави»

24 жовтня 2019 р. Новини

Разом із материнським молоком кожен із нас проникається почуттям гордості та шани за те, що ми українці, ми – козацького роду. Це почуття підживлюється та зміцнюється упродовж життя завдяки батькам, вихователям, учителям, наставникам. Любов до Батьківщини не залежить від того, де ви проживаєте, якою мовою розмовляєте, марки одягу якої країни носите. Вона - в крові. Вона починається із трепету серця, коли звучить державний гімн, проявляється у вчинках і не закінчується ніколи….

Після Покрови вже традиційно у нашій школі організували та провели спортивне свято «Козацькі Забави». Дві хлопчачі команди продемонстрували свою мужність, силу та наполегливість, виконуючи спортивні ( а інколи із нотками гумору) завдання. Хлопці демонстрували свою силу, вправність, витримку, завзятість, непохитність фізичну та духовну.

Додали драйву учасники школи бойового гопака «Сворог» під керівництвом Лавніковича Владислава , які нагадали нам, українцям, якою барвистою, багатою, унікальною є наша культура. Запальний «Гопак» став підтримкою для учасників команд і надихнув на перемогу кожного.

Далі...

Cтворено шкільну агітбригаду «Живчик»

18 жовтня 2019 р. Новини

Культура особистості починається з духовної культури, а гармонія – з уміння керувати своїм тілом, здоров’ям. З цією метою 16 жовтня 2019 за активною участю учнів 7-А кл. було створено шкільну агітбригаду «Живчик».

Мета: популяризація здорового способу життя, фізкультури і спорту. Ними проведено рухливі заняття з учнями 4-А та 5-Б класів, на яких учнів навчали руханкам. Руханки дозволяють учням швидко відпочити, покращити самопочуття та настрій, зняти емоційну напругу, об’єднати шкільний колектив. Такі заняття дають змогу дітям вивільнити зайву енергію, спрямувати її у потрібному напрямку.

Далі...

Проведено тренінгові заняття: «Що таке дружба та як подолати конфлікт»

18 жовтня 2019 р. Новини

З учнями 5-Б кл. 17 жовтня 2019 проведено тренінгові заняття: «Що таке дружба та як подолати конфлікт».

Мета заняття: навчання учнів шляхам вирішення конфліктних ситуацій; сприяння формуванню моральних та соціальних компетентностей учнів; формування дружнього учнівського колективу.

Далі...

День учителя

18 жовтня 2019 р. Новини

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця. Наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Щороку у першу неділю жовтня освітяни відзначають своє професійне свято. Вчителі та учні нашої школи вирішили це свято зробити неординарним, цікавим та веселим. Змагання відбувалися між командою вчителів «НУШ-style» та командою учнів «Квестери». Учасники вражали публіку смішними мініатюрами, танцювальними номерами, виконували завдання різного характеру: як інтелектуальні, так і на швидкість, кмітливість, креативність.

Під час проводження квесту вчителі та учні відчули незабутні емоції та були нагороджені солодкими подарунками.

Розпочиналося та завершилося святкування танцювальною композицією під музику Gangnam Style.

Гімн учителя

Є важлива професія у світі -

Серце своє віддавати дітям,

Їх навчати читати й писати,

І про всі закони світу знати.

О! Є! Ага, ага! Йов!

Мудрі, творчі і креативні

Педагоги наші всі активні.

В нас команда суперова,

До змагань завжди готова

О! Є! Ага, ага! Йов!

В нас команда – супер-клас,

Починати квест вже час .

Ми веселі, енергійні,

100 відсотків позитивні!

О! Є! Ага, ага! Йов!

Саме цією піснею розпочинали свято команада вчителів «НУШ- style». Авторами тексту є вчителі нашої школи-інтернату: Маніло Ольга Василівна, заступник директора з виховної роботи та Ненчин Ольга Ярославівна, вчитель музики та ритміки.

Далі...

Проведено акцію до відзначення Дня людей похилого віку

14 жовтня 2019 р. Новини

Кажуть, юність живе лиш майбутнім,

Кажуть, зрілість цінує лиш мить…

Тільки старість живе незабутнім,

Тим, чого не вернуть, не спинить…

1 жовтня увесь світ відзначає День людей похилого віку. Таких людей ми зустрічаємо щодня, але не завжди звертаємо на них належну увагу. Учні 5-Б класу разом зі своїм вихователем Перцак Надією Василівною організували акцію, щоб потішити людей зрілого віку. Вони власноруч виготовили листівки і під час прогулянки порадували стареньких, що живуть неподалік від школи. Приємною несподіванкою літні люди були здивовані і щиро дякували дітям. Діти теж отримали масу позитивних емоцій, адже подарунки приємно не тільки отримувати, а й дарувати.

Далі...

Відбулася цікава зустріч шкільного бібліотекаря з учнями

3 жовтня 2019 р. Новини

З нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається щорічно 30 вересня, в актовій залі відбулась цікава зустріч шкільного бібліотекаря з учнями. Під час проведення свята зі словами привітання до дітей звернулася Ярослава Олексіївна. Із захопленням школярі переглянули відеопрезентацію про найкращі бібліотеки світу. В ігровій формі діти пригадали правила поводження з книгою, відгадували героїв казок,а на завершення свята переглянули казку «Котигорошко». Бібліотекар дякувала усім присутнім та запрошувала до бібліотеки.

Далі...

Учні школи відвідали обласну бібліотеку для дітей

3 жовтня 2019 р. Новини

Напередодні відзначення Всеукраїнського дня бібліотек, учні нашої школи відвідали обласну бібліотеку для дітей. У читальній залі на них чекала зустріч з завідувачем абонементного відділу Човніцькою М.І. Вихованці дізналися про найновіші, найсучасніші книгозбірні та переглянули відео-презентацію під назвою «Бібліотеки світу». Особливий інтерес викликало перебування дітей в оновленому інтернет-центрі та секторі естетичного виховання, де учні насолодились бібліовернісажем «Осінні барви книжкового саду».

Шкільний бібліотекар Возна Я.О. подякувала працівникам за цікаву розповідь, а учні з гарними враженнями повернулися до школи.

Далі...