Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради

Екскурсія в драмтеатр

3 жовтня 2018 р. Новини

5 вересня учні 6-А класу разом з класним керівником Лемегою Л.С. та вихователем Змійовською Г.М. відвідали Драмтеатр м. Тернополя. Пані Еля провела нам дуже цікаву екскурсію. Ознайомила із структурою театру, професіями, які є у театрі. Учні мали можливість побувати на сцені та її за кулісами. Ознайомились із репертуаром театру.

Далі...

Виховна година «Всім серцем любіть Україну»

3 жовтня 2018 р. Новини

У 6-А класі 3 вересня була проведена виховна година, на якій учні згадали, вивчені раніше, народна і державні символи України. А також читали вірші про Україну. Поглибили знання про Україну, формували почуття належності до своєї країни, до історії та традицій. Виховували любов до рідного краю, дбайливе ставлення до скарбів Батьківщини.

Далі...

Весела година

3 жовтня 2018 р. Новини

17 вересня 2018 року була проведена «Весела година» між учнями 6-А і 6-Б класів. Провели такі конкурси «Бліц-вікторина», «Скарбниця мудрості народної», «Реставратори», «Українська кухня», «Зірковий вернісаж», «Живі букви». Учні пригадали українські звичаї і традиції, символи нашої держави, цікаві факти про українців. Запам'ятали, що вони наша надія і майбутнє України. На завершення веселої години, учні на долоньках написали побажання для України. Провела «Веселу годину» вихователь 6-А класу Змійовська Г.М.

Далі...

Відбулася виховна година на тему «Людина починається з добра»

3 жовтня 2018 р. Новини

28 вересня у 7-А класі вихователь Кобель Л.Л. провела виховну годину на тему «Людина починається з добра» - до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського. Метою заходу було ознайомити учнів із біографією В. О. Сухомлинського; продовжувати формувати уявлення про доброту, чуйність, уважність; вчити спостерігати,робити висновки; розвивати діалогічне мовлення, виховувати любов до батьків, до рідного краю. Також учні переглянули книжки, що написав педагог, які можна взяти у нашій шкільній бібліотеці і ближче познайомитись з його творами. А ще дуже цікаво учням було дивитись презентацію про педагогічну творчість В.О.Сухомлинського.

Далі...

Проведено виховну бесіду на тему «Який слід повинна залишити людина на землі?»

3 жовтня 2018 р. Новини

28 вересня у 8 класі була проведена виховна бесіда на тему «Який слід повинна залишити людина на землі?»

Тема досить актуальна,адже все частіше учні задумуються про доросле життя,вибір професії.

Так як,саме в цей день відзначали 100 років з дня народження видатного педагога, дитячого письменника В.О.Сухомлинського ,тому для обговорення обрано оповідання «Який слід повинна залишити людина на землі».

Завдяки відеопрезентації учні ознайомились з біографією та творчістю письменника. Напередодні діти допомогли вихователю знайти цікавий матеріал «10 не можна» Сухомлинського. Кожен зачитав поради від видатного педагога та навели свої приклади з життя. Також діти проявили інтерес до оповідання,тому що лунало багато запитань.які хвилювали учнів. Після аналізу змісту оповідання було проведено дидактичну гру «Знайди зайве». Виховна мета досягнута,адже діти змогли зробити правильні висновки.

Далі...

Засідання батьківського всеобучу, приурочене 100-ччю від Дня народження В. О. Сухомлинського

3 жовтня 2018 р. Новини

28 вересня 2018 р. у школі відбулося засідання батьківського всеобучу. Учні 6-А класу підготували презентацію для батьків про великого педагога, письменника В. О. Сухомлинського. Адже 28 вересня цього року виповнюється 100 років від Дня народження Василя Олександровича.

Готуючи презентацію, учні познайомилися з життєвим та творчим шляхом великого педагога. На засіданні разом з батьками провели інсценізації творів В. О. Сухомлинського. Зустріч пройшла цікаво і корисно.

Далі...

Дефіле «Теплий дотик»

2 жовтня 2018 р. Новини

У Тернополі відбулося дефіле «Теплий дотик». У ньому взяли участь десять дівчат – учениць Тернопільської обласної школи-інтернату для дітей зі зниженим слухом та десятеро жінок віком від 60 років. Вони демонстрували дизайнерський одяг та аксесуари від восьми українських майстринь. Дефіле організували до Міжнародного дня глухих.

Новини Тернополя 20 хвилин: Дефіле слабочуючих дівчат | Тернопіль | vkadri.com - Видео каталог