Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради

Відбулося третє засідання методоб’єднання вихователів старших класів

19 січня 2018 р. Новини

11 січня відбулося третє засідання методоб’єднання вихователів старших класів. Першим у порядку денному було питання удосконалення професійної майстерності вихователів в питаннях формування національно-патріотичної компетентності та морально-правової вихованості особистості. Впровадження в освітній процес нових технологій потребує високої фахової майстерності педагогів. Вихователі поділились своїм досвідом використання нових методів, прийомів, інноваційних педагогічних технологій для покращення ефективності виховного процесу.

Цікавою педагогічною знахідкою у формуванні національно-патріотичної компетентності старшокласників стала серія виховних заходів, проведених вихователем Крицькою Л.Б. Вона ознайомила своїх вихованців, учнів 12-тих класів, з мультимедійним проектом каналу 1+1 і журналу «Viva» «Переможці». Вихователь підготувала презентацію і провела годину спілкування про нескорених, сильних духом героїв АТО. Метою проведення виховного заходу було не тільки поглибити знання дітей про події, що відбуваються на Сході України,а й дізнатись про тих українців, які, захищаючи незалежність нашої держави, віддають найдорожче-своє життя, здоров’я. Незламний дух наших воїнів, які повернулись пораненими з війни, допомагає продовжувати жити, працювати, бути гідними громадянами нашої країни. Презентація мала сильний емоційний вплив на учнів і сприяла формуванню національної свідомості, патріотизму, моральних якостей дітей.

Далі...

Оголошення

15 січня 2018 р. Новини

До уваги батьків і учнів школи-інтернату

На виконання листа управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації «Щодо профілактики правопорушень і злочинності серед неповнолітніх» від 03.01.2018 р. № 03/02-08 дирекція Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату повідомляє, що для вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини, Ви можете звертатися до директора школи Смачила І.М.(тел. 0673543162), заступника директора з виховної роботи Маніло О.В. (тел. 0971310239), практичного психолога Домбровської Л.О. (тел. 0680266280), шкільного лікаря Риги О.Ю.(тел. 0671723210).

Консультацію можна отримати також скориставшись Національною дитячою «гарячою» лінією – 116 111.

Проведено новорічний ранок для учнів початкових класів і вечір для старшокласників

2 січня 2018 р. Новини

Новорічні свята є радісною подією, особливо для дітей, коли збуваються мрії. Тому 28 грудня 2017 року у школі-інтернаті проведено новорічний ранок для учнів початкових класів і вечір для старшокласників.

До свята готувалися всі заздалегідь. З початку грудня розпочала свою роботу Майстерня Діда Мороза. Для того, щоб створити святковий настрій, діти своїми руками виготовляли чудові новорічні декорації і прикраси. Разом з педагогами прибирали ялинку, шкільні приміщення, готували святкові костюми і номери художньої самодіяльності (вірші, пісні, таночки, пісні у жестовому виконанні, сценки, пантоміму, ігри, фокуси і клоунаду). На святі панувала казкова атмосфера.

Безсумнівно, сюрпризи та подарунки люблять усі без винятку. Представники благодійного фонду «Братерство без кордонів» та Тернопільської компанії «Дембохаус» завітали на свято разом з Дідом Морозом і солодкими та теплими подарунками.

Дирекція школи-інтернату, працівники, батьки і учні щиро дякують усім спонсорам. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашим родинам добро, мир, достаток і Божу благодать. Бажаємо, щоб у Новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань.

Далі...

Відбулися змагання з волейболу

2 січня 2018 р. Новини

27.12.2017 року, у спортивному залі школи-інтернату відбулися змагання з волейболу. У змаганнях взяли участь вихованці нашого закладу і студенти ТПНУ. Такі ігри сприяють не тільки формуванню спортивного досвіду спортсменів з особливими потребами, а й соціалізації та інтеграції їх у суспільство.

Далі...

День святого Миколая

28 грудня 2017 р. Новини

День 19 грудня у школі-інтернаті був по-справжньому святковий. Вранці на учнів у кожному класі чекали гостинці від святого Миколая, які допомогли придбати працівники служби у справах дітей Тернопільської ОДА. А о 12-ій годині розпочалося святкове дійство, на яке завітали батьки та гості:

- Дрозд Р.О., начальник служби у справах дітей Тернопільської ОДА;

- Сімчук Я.Ф., капітан роти поліції особливого призначення;

- працівники Зборівського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Діти отримали подарунки (солодощі, фрукти, канцтовари, матеріали для занять гуртків, уроків кулінарії, м'які іграшки, настільні та розвиваючі ігри) і масу задоволення від несподіваних сюрпризів.

Дирекція, педагогічний колектив, батьки та учні висловлюють щиру подяку всім благодійникам, і сподіваються на подальшу підтримку дітей з особливими потребами.

Далі...

Учні школи-інтернату долучилися до оформлення тролейбусу

22 грудня 2017 р. Новини

Учні школи-інтернату долучилися до оформлення тролейбусу «Сім кольорів щастя». 19 грудня, у день святого Миколая, за сприяння координатора даного проекту Галини Полюги, для вихованців нашого закладу було проведено екскурсійну подорож вечірнім Тернополем тролейбусом «Сім кольорів щастя». Це справило на дітей неабиякі враження. Кожен впізнавав декорації, виготовлені власноруч: яскраві пінопластові ялинки, сніговички, ажурні кульки з ниток, витинанки, горобчики, синички та снігурі, виготовлені з ниток, прикраси з пластику і паперу, сніжинки, новорічні віночки, вироби з соломи та лози, вітальні листівки тернополянам та ін.. У салоні тролейбуса відбувалося дійство за участю святого Миколая та його помічників. Діти разом з волонтерами співали, грали ігри, пригощалися смаколиками. Всі повернулися у школу з масою найкращих вражень.

Далі...

Новорічно-різдвяні декорації від учнів школи

20 грудня 2017 р. Новини

Учні школи-інтернату взяли активну участь у виготовленні новорічно-різдвяних декорацій для оформлення тролейбуса “Сім кольорів щастя”, який виїхав на маршрут №11 14 грудня 2017 року.

У підготовці декорацій взяли участь учні всіх класів. Разом з учителями, вихователями та керівниками гуртків працювали творчо і з великим бажанням для того, щоб кожен пасажир відчув атмосферу різдвяного настрою і отримав масу задоволення.

Далі...