Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради

В рамках Місячника гуманітарних дисциплін проведено позакласний захід для учнів 6-8 класів

2 березня 2018 р. Новини

28 лютого 2018 року в рамках Місячника гуманітарних дисциплін вчителем англійської мови Євстратовою О.С. та педагогом-організатором Грім А.Б. було проведено позакласний захід для учнів 6-8 класів. У програмі: вікторина «Чи знаєш ти Велику Британію?», перегляд фільмів англійською мовою на теми: «Countries of the World. Great Britain» та «London».

Переможцям та учасникам заходу були вручені призи.

Далі...

Проведено виховний захід на тему «Неси добро у світ природи»

28 лютого 2018 р. Новини

Учні та педагоги 6-А класу вже другий рік поспіль працюють над проектом «Добре серце». 22 лютого 2018 року у класі проведено виховний захід на тему «Неси добро у світ природи». Діти своїми знаннями і вміннями довели, що вони вміють не тільки помічати, а й розуміти красу природи, любити її і творити добро.

У ході заходу учні показали світлини і розповіли як виготовляли власноруч і розвішували біля школи годівнички. Ділилися враженнями від цільової прогулянки у зоокуток парку «Топільче» з метою підгодовування його мешканців. Відкрили свій секрет як будуть зустрічати весною пернатих друзів.

Наприкінці заходу всі разом склали і прийняли Закони з охорони природи, які опираються на її одвічну мудрість. Діти впевнені, що любити природу треба не словом, а ділом і правдою.

Далі...

Проведення презентації на тему “Елементи українського національного одягу”

26 лютого 2018 р. Новини

Школа-інтернат вже багато років співпрацює з громадською організацією «Сова». Голова цієї організації Костянтин Коба за цей час також долучився до соціалізації учнів з вадами слуху. Ми вдячні йому за це. А після його смерті у школі стало вже традицією кожного року проводити заходи на вшанування його пам’яті .

21 лютого 2018 р. учні та вихователі 5-А класу провели презентацію на тему “Елементи українського національного одягу”. Гостем свята був Анатолій Кава, який зараз є головою громадської організації “Сова”. Учні завжди з задоволенням чекають зустрічі з п. Анатолієм. Люблять поспілкуватися з ним на різні теми. П. Анатолій є спонсором класу і частим гостем школи-інтернату. Цікава розмова відбулася і сьогодні за круглим столом.

Далі...

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

23 лютого 2018 р. Новини

Минуло чотири роки з тих страшних і трагічних подій лютого 2014 року «20 лютого 2018 року учні та працівники школи-інтернату вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Захід проходив у патріотичному куточку біля стендів «Небесна Сотня» та «Галерея Слави».

Вчителька історії Ковальчук Оксана Богданівна розповіла про ті трагічні події, які відбулися 18-20 лютого 2014 року на майдані Незалежності у Києві. Хвилюючими були для всіх моменти перегляду відео з тих подій під відому пісню "Пливе кача".

Заступник директора з виховної роботи Маніло Ольга Василівна зазначила, що ми всі маємо завжди пам’ятати Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за нашу свободу і майбутнє України.

Учениця 6-А класу запалила свічку пам’яті і всі присутні вшанували Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання, подякували за їхню мужність і відвагу.

Далі...

Проведено заняття з учнями старших класів з метою збереження репродуктивного здоров’я

22 лютого 2018 р. Новини

20 лютого у школі-інтернаті з учнями старших класів проведено заняття з метою збереження репродуктивного здоров’я на тему: «Аборт, наслідки та вплив на репродуктивне здоров’я жінки».

До заняття залучено консультанта МБФ «Дар життя».

Далі...

Вечір зустрічі з випускниками

19 лютого 2018 р. Новини

15 лютого 2018 року у школі-інтернаті відбувся традиційний Вечір зустрічі з випускниками. Школа радо зустріла своїх вихованців. Для них були організовані екскурсії по класах, кабінетах, спальних кімнатах. Учні підготували святкову концертну програму для дорогих гостей.

Випускники щиро і зворушливо дякували педагогам за батьківську любов і піклування, ділилися спогадами про шкільне життя, розповідали про своє сьогодення. По завершенні урочистої частини розпочалося спілкування з педагогами, колишніми однокласниками і теперішніми учнями. Шкільними коридорами, як колись, проходили випускники, довго гомоніли по класах, сидячи за шкільними партами. Весь вечір у школі було гамірно.

Дорогі випускники! Ми вдячні Вам за те, що не забуваєте рідну школу, підтримуєте нас і своїм прикладом надихаєте учнів на краще навчання і добрі вчинки.

Далі...