Зустріч учнів з учасниками АТО
07 травня 2015 року у школі-інтернаті відбулася зустріч учнів з учасниками АТО. Джерелейко Андрій Миколайович та його побратими розповіли про ситуацію в зоні АТО. Старшокласникам продемонстрували збирання і розбирання автомату Калашникова. А з молодшими школярами пограли у гру «Влучи у ціль».
Еще записи по теме
- Проща до Зарваниці
- Як правильно організувати навчання та відпочинок під час карантину?
- «В гостях у Казкарки»
- Вшанування пам'яті жертв Голодомору
- Соціально-психологічна служба інформує:
- Проведено профілактичну бесіду на тему "Профілактика тютюнокуріння"
- В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу соціально-психологічною службою школи проведено ряд заходів








