Відбувся виховний захід «Подорож з казковими героями до Країни Права»

24 листопада 2020 р. Переглядів: 915 RSS

З нагоди Всесвітнього дня дитини та річниці Конвенції ООН про права дитини 20 листопада у 2 –Б класі відбувся виховний захід «Подорож з казковими героями до Країни Права».

Мета заходу – розповісти дітям про їх права, визначені Конвенцією про права дитини, навчити правильно реалізовувати свої права, виховувати поважне ставлення до власної особистості , що має право зростати у турботливому родинному середовищі та бути захищеною від жорстокого поводження і насильства.

На прикладі сюжетів казок діти вчилися визначати, які права казкових героїв було порушено. В ігровій формі закріпили здобуті знання.

Разом з тим дітям донесли думку, що необхідно не лише знати свої права, а й сумлінно виконувати свої обов’язки. Завершили захід висловом: «Ми знаємо свої права, та пам’ятаємо свої обов’язки».