УЧНІ ШКОЛИ - ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ!

18 липня 2024 р. Переглядів: 101 RSS

08 – 11 липня 2024 р. у м. Київ відбувся Чемпіонат України з пляжного волейболу U-21 (молодь до 21 року) серед спортсменів з порушеннями слуху. На цьому чемпіонаті учні Тернопільської спеціальної школи Тернопільської обласної ради боролися за перемогу і завдяки наполегливості та спортивній майстерності за підсумками змагань перемогли.

Чемпіони України з пляжного волейболу U-21:юнаки Турчин Артур (9-А кл.) та Турчин Владислав (8-А кл.);

дівчата Прийдун Софія (8-А кл.) та Соловйова Катерина (7-А кл.).

Бронзові призери чемпіонату України:Якимчук Микита (8-А кл.) та Абакумова Анастасія (6-А кл.).

Учні школи виступали в складі команд Тернопільського регіонального центру та ДЮСШІ «Інваспорт», які представили до змагань 2 команди юнаків та 1 команду дівчат.

Загалом на Чемпіонаті України змагалися 17 команд, серед яких 10 команд юнаків та 7 команд дівчат з Волинської, Житомирської, Закарпатської, Кіровоградської, Полтавської, Рівненської та Тернопільської областей.

Юних спортсменів тренує досвідчений і талановитий заслужений тренер України з пляжного волейболу Петро НИКОЛЮК.

Радіємо разом з чемпіонами та призерами змагань. Бажаємо нових перемог та чемпіонських п’єдесталів.