Творчий звіт "Дружба"

19 березня 2016 р. Переглядів: 1915 RSS

17 березня 2016 року у школі-інтернаті був проведений творчий звіт класного керівника Кашуби О. М., вихователів Гуменної Т. Г. і Закришки Н. А. та учнів 3-Б класу.

Учні підготували драматизацію казки, декламували вірші, співали пісні про дружбу, розповідали про своїх друзів, грали дидактичні ігри. Вся ця робота була спрямована на розвиток особистісних якостей учнів з особливими освітніми потребами, позитивного ставлення до самого себе та всіх оточуючих, формування монологічного і діалогічного мовлення, навичок складання опису зовнішності людини, вміння виділяти істотні риси характеру, збагачення активного словника.

Також діти переглянули та обговорили мультфільми «Квіти дружби» і «Справжній друг».

Завершився звіт солодким частуванням у родинному колі: діти, батьки і їх шкільні наставники.