Заняття учнів з методистом-психологом інституту ТОКІППО

28 вересня 2017 р. Переглядів: 1618 RSS

До занять з учнями з метою поширення правових знань залучено методиста-психолога інституту ТОКІППО, тренера НТМ «Ла-Страда – Україна» Коростіль Марію Петрівну. Заплановано провести цикл занять на тему: «Знаємо і реалізуємо свої знання».

Метою занять є:

- розкрити права і обов’язки дітей;

- показати їх взаємозв’язок і взаємозалежність.

26 вересня проведено перше заняття «Маю права, виконую обов’язки» з учнями 8-12 класів. Мета заняття: виявити яким є рівень знань учасників, щодо законодавства України з прав дитини, Конвенції ООН «Про права дитини» та відповідальності неповнолітніх. Під час заняття тренер Коростіль М.П. з’ясувала рівень обізнаності учнів про права та обов’язки неповнолітніх. Заняття було цікавим та пізнавальним, використано вправи на знайомство, взаємодію учасників. Діти мали можливість перевірити свої знання на практиці.