Проведення традиційного фестивалю художньої творчості “Повір у себе”

1 грудня 2017 р. Переглядів: 1531 RSS

30 листопада у переддень Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями, у школі-інтернаті відбувся традиційний фестиваль художньої творчості “Повір у себе”. Це свято особливе. До нього наполегливо готувалися вихованці нашого закладу від початку навчального року.

Перед початком концертної програми батьки і запрошені гості мали можливість оглянути виставку творчих учнівських робіт. Тут були представлені роботи, виконані у різних техніках. Всі ці шедеври яскраві і неповторні, наповнені світлом і надією. А кожен номер концертної програми був сповнений найкращими почуттями і зворушував глядачів своєю щирістю і талантом особливих дітей. Учні з вадами мовлення і слуху дарували присутнім у залі радість і тепло. Вони переконливо доводили впевненість у своїх силах і вміннях, що після закінчення школи-інтернату також будуть гідними членами нашого суспільства.

Фестиваль «Повір у себе» дає можливість розкрити свої здібності і таланти дітям з особливими потребами. А надихаючий приклад особливих дітей є для всіх добрим стимулом до життєвої цілеспрямованості і рішучості, яких так часто нам бракує.