Тиждень початкової школи

10 грудня 2015 р. Переглядів: 2330 RSS

З 30 листопада по 4 грудня у школі-інтернаті проходив Тиждень початкової школи. У проведенні тижня активну участь взяли молодші школярі підготовчих–4 класів. Головна організаторська роль належала учителям. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити цей тиждень справжнім улюбленим святом як для дітей, так і для дорослих. Робота тижня була спланована так, що усі заходи охоплювали різні сторони діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.

План проведення тижня

Учні початкових класів взяли участь у конкурсі дитячих малюнків «Казковий вернісаж». У своїх малюнках діти намалювали улюблених казкових героїв, проявили свою творчість та креативність.

Багато цікавих вражень отримали школярі під час майстер – класу «Моя квітуча Україна» Під час заняття всі учні працювали у групах. Діти виготовили паперові квіти: маки, ромашки, волошки. Також вони вирізали листя і плоди калини та дуба. Своїми виробами уквітчали карту України та оформили стенд.

Із великим бажанням учні взяли участь у математичному конкурсі«Володарі математичних знань» та мовознавчому конкурсі«Розумники і розумниці» . Під час цих конкурсів учні мали можливість проявити свої знання, розкрити свої творчі здібності, кмітливість, спостереж¬ливість, увагу, пам'ять, мислення.

Бібліотекар школи провела веселу годину «Дім без книги – день без сонця». Ярослава Олексіївна провела цікаву «Бібліоподорож ». Діти розказували вірші, відгадували загадки, розгадували кросворди, доповнювали прислів’я, а найбільше учням сподобався мультфільм «Пригоди Котигорошка» .

Під час проведення Тижня початкових класів вчителі презентували свої методичні розробки.

За підсумками Тижня початкових класів учасники та переможці конкурсів були нагороджені грамотами та подарунками.