Учень 5-Б класу підготував черговий випуск шкільної газети «Цікавинки Тернопілля»

4 грудня 2020 р. Переглядів: 906 RSS

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю.

Серед відомих людей з вадами слуху є багато письменників, художників, спортсменів, композиторів. Для учнів школи-інтернату соціально-психологічна служба створила інформаційний куточок «Видатні люди з вадами слуху», який допоможе учням ознайомитися з надихаючими історіями відомих людей, яким глухота не завадила стати успішними та знаменитими.

Учень 5-Б класу, редактор шкільної газети «Цікавинки Тернопілля» підготував черговий випуск на тему: «Люди з обмеженими можливостями, які досягли успіху в житті». Учень презентував свій випуск серед однокласників. А також ми розповіли учням про спортивні досягнення вихованців та випускників нашої школи.

Коли людина сумнівається у власних силах, то варто прочитати біографії відомих людей, тому що вони не лише змогли подолати проблеми, але і залишити в історії людства значний слід. Лише сила духу і безмежна віра в себе допоможе досягти поставлених перед собою цілей і стати успішними!

img-3025.jpg

img-3026.jpg