Творчий звіт 3-Б класу «Мій рідний край – земля моїх батьків!»

5 квітня 2018 р. Переглядів: 1706 RSS

Творчий звіт 3-Б класу мав назву «Мій рідний край – земля моїх батьків!» Спочатку класний керівник Кухарук Н.В. та вихователі Нестюк О.П., Перцак Н.В. розповіли присутнім про напрямки своєї роботи: дослідження історії своїх рідних сіл та звичаїв кожної місцевості; краєзнавчі екскурсії Тернопільською областю та містом Тернополем; ознайомлення із місцевою вишивкою та сімейними вишиванками-реліквіями. А ще третьокласники вчаться власноруч виготовляти різноманітні та красиві предмети святкового декору, що поширені у рідному краї.

Учні із задоволенням презентували дослідження про рідні села та свої сімейні реліквії-вишиванки. Для учнів початкової школи вони виконали пісню «Бабусина вишиванка», затанцювали танець з рушниками і продефілювали у своїх вишиванках, щоб показати розмаїття кольорів та візерунків.

З великою радістю третьокласники демонстрували свої роботи: банки для посвячення Йорданської води, писанки, витинанки, великодніх курчат. Усі присутні були вражені майстерністю дітей та проведеною роботою.