Проведення майстер-класу «Моя квітуча Україна»

7 грудня 2015 р. Переглядів: 2291 RSS

01.12.2015 року вихователі 3-А класу Змійовська Г. М. та Фендич О. І. провели для учнів початкової школи майстер-клас «Моя квітуча Україна».

Мета проведення: ознайомлювати дітей з мальовничою природою України, квітами, що ростуть у садах, на полях і лісах. Вчити робити короткий усний опис квітів, а потім виготовляти їх з паперу з використанням різних методів.

Підготовча робота:

Учні 3-А класу під час літніх канікул разом з батьками вивчали квіти їхньої місцевості, робили світлини. З початку навчального року малювали малюнки, вивчали вірші, загадки, легенди про квіти, вчилися їх вирізати.

Під час заняття всі учні працювали у групах. Діти виготовили паперові квіти: маки, ромашки, волошки. Також вони вирізали листя і плоди калини та дуба. Своїми виробами уквітчали карту України і оформили стенд.

Де така ще є земля як наша рідна Україна?

Лише у нас на Україні росте калина біля батьківської хати, а на пшеничних полях цвітуть маки, волошки і ромашки.