Проща 2018

18 травня 2018 р. Переглядів: 1881 RSS

!5 травня 2018 року учні школи-інтернату взяли участь у VII-ій прощі, яка відбулася з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Марійському духовному центрі Зарваниця і проходила під гаслом «Сім’я – це місце де народжується життя і ніколи не згасає любов».

Для учнів з вадами слуху отець Ігор Шкодзінський відправляв Божественну Літургію мовою жестів. Напередодні всі учасники прощі відбули святу тайну сповіді, а в часі Божественної Літургії прийняли святе причастя. Йдучи хресною дорогою, діти роздумували над стражданнями, які терпів Ісус.

Закінчилася проща духовно-мистецькою програмою.

Щиро дякуємо шефам ГУНП у Тернопільській області за виділений транспорт і супровід. Нехай Господь зсилає на Вас і Ваші родини щедрі ласки і благословить на подальші добрі справи.