«Батарейки здавайтесь!»
Загальношкільний екологічний місячник учні 2-Б класу розпочали заходом «Батарейки здавайтесь!». Вихователь Перцак Н.В розповіла про шкоду батарейок для довкілля, пояснила чому їх не можна викидати у сміття. Спільними зусиллями учні з вихователем виготовили спеціальну коробку для збору батарейок, щоб потім здати їх на утилізацію і таким чином долучитися до збереження навколишнього середовища. Учні малювали батарейки з піднятими вгору руками, рахували скільки їжачків і дерев вони збережуть, зібравши використані батарейки. Цю акцію підтримають усі учні нашої школи.
Еще записи по теме
- Подорож Тернопіль-Межибіж-Вінниця
- Тиждень безпеки дорожнього руху
- Учні 7 кл відвідали Арт студію Рустама
- Соціально-психологічна служба інформує:
- Проведення заняття з учнями 7-12 класів на тему «Права та обов’язки»
- Профілактика плоскостопості та порушення постави
- Проведено тематичну виховну годину "Герої нашого часу"


