Гра-подорож «Моє рідне Тернопілля»

1 лютого 2018 р. Переглядів: 2121 RSS

30 січня учні початкової школи мали можливість здійснити подорож. Вихователь 3-Б класу Перцак Н.В. проводила відкритий захід-гру-подорож «Моє рідне Тернопілля».

Заняття дало змогу ознайомити учнів із словником теми «Подорож», скласти маршрут та відвідати рідні для учнів 3-Б класу місця Тернопільської області. Крім того «мандрівники» виконували різноманітні завдання на станціях.

Так на станції «Каса» учні вчились купувати квитки, на станції «Транспорт» - визначати види транспорту на дотик у грі «Чарівний мішечок». А на станції «Звуки» діти вчились розпізнавати звуки мотоцикла, автомобіля, пароплава, потяга, літака. Усі із задоволенням порухались під час фізкультхвилинки «Автобус по місту котиться» на станції «Музична».

Станція «Рюкзак» мала практичне значення – «подорожуючі» дізналися що і для чого варто брати у подорож. Підсумок заняття проходив у формі розгадування кросворду. Усі залишились задоволені і з нетерпінням чекають часу, коли вирушать у справжню мандрівку.