Міжнародний день миру

21 вересня 2024 р. Переглядів: 60 RSS
Виховна робота

21 вересня українці разом із цивілізованим світом відзначають Міжнародний день миру. Цей день для нас є важливе нагадування світу про те, що у нас в країні триває жорстока війна, яку розпочала росія. До Дня миру вчителі Галина Чупровська і Лілія Єфимчук провели в 2-А класі інтерактивне заняття "Нам потрібен мир". Метою проведення виховного заходу було ознайомити дітей з ідеєю проведення Дня миру в усьому світі, розповісти другокласникам про символ миру, закріпити поняття про мир і дружбу, виховувати дружелюбність, почуття вдячності нашим воїнам, які захищають незалежність України.

Діти виготовляли білих голубів, записували побажання миру і прикріплювали їх на дошці. Відгадували ребуси, зачитували прислів'я про мир. Учні створили плакат "Дітям потрібен мир". Вони зрозуміли, яке важливе слово " мир" для кожного з нас.