Учні відвідали музичну казку «Маленькими стежинами Великого Кобзаря»

12 березня 2024 р. Переглядів: 137 RSS
Виховна робота

Напередодні Шевченківських днів, а саме 6 березня, учні школи відвідали музичну казку «Маленькими стежинами Великого Кобзаря» у приміщенні ЗУНУ. Цікаво та доступно актори розповіли про дитячі роки Тараса Шевченка. Ми поринули у середину ХІХ ст., часи кріпацтва, у садок вишневий біля хатини письменника, навчання хлопчика у дяка, у покої пана Енгельгардта та безглуздого служіння Тараса йому.

Впродовж усієї вистави на сцені були сучасні діти, з якими і ми, глядачі, крокували стежинами Тараса Шевченка. Щиро дякуємо акторам та режисерам-постановникам ЗУНУ за таку цікаву та пізнавальну виставу. Словами неможливо передати естетичного задоволення, яке ми отримали під час перегляду. Бажаємо вам творчого натхнення, ентузіазму, безліч прем’єр та аншлагів.