Тиждень у школі, насичений подіями

30 вересня 2023 р. Переглядів: 277 RSS
Виховна робота

Цей тиждень у нашій школі був дуже насиченим на події. Вихованці нашої школи мали зустріч з інструкторами з першої допомоги Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України. На зустрічі пригадали правила надання першої допомоги при відсутності свідомості. Також дітям показали автомобіль на якому волонтери Червоного Хреста України здійснюють транспортування маломобільних осіб.

Ще цього тижня відбулися змагання з шахів серед учнів середніх та старших класів. Турнір був організований Тернопільським регіональним центром та ДЮСШІ "Інваспорт". Бої виявилися запеклими та напруженими, інтригуючими та непередбачуваними. Перемогла як завжди дружба, любов до шахів та найсильніші.

Вже цієї неділі відзначаємо Міжнародний день людей похилого віку. З цієї нагоди організували фотовиставку "Бабуся і дідусь - найбільший скарб сім'ї ". Наш обов'язок - дарувати тепло та увагу рідним людям, спілкуватися з ними і бути вдячними. А головне - наповнювати кожен їхній день любов'ю.