Гурток "Книжкова лікарня"

4 жовтня 2016 р. Переглядів: 2306 RSS

Важливою ланкою праці шкільного бібліотекаря є гурткова робота. У бібліотеці школи – інтернату працює гурток "Книжкова лікарня". Він створений задля того, аби виховувати у дітей любов, повагу та дбайливе ставлення до книги. Книжки - як люди: народжуються, живуть, старіють. Як і люди, можуть хворіти. А захворівши, потребують лікування. Для хворих книжок теж є спеціальні лікарні.

У бібліотеці відбулось практичне заняття гуртка. На занятті шкільний бібліотекар Возна Я.О. ознайомила учнів 4-А та 4-Б класів з планом роботи, правилами техніки безпеки. Клей, картон, ножиці - ось основні інструменти, за допомогою яких учні «лікували» книги. Під час роботи бібліотекар надавала учням консультації, показувала, як потрібно ремонтувати книгу, як берегти книгу, як її читати, правильно користуватися нею.

Четвертокласники із задоволенням надавали швидку допомогу "потерпілим" книгам. Завдяки їхнім старанням старі, пошарпані книжки стали такими приємними на вигляд, що їх відразу захотілося взяти до рук і прочитати.