День ментального здоров’я у світі та в Україні

10 жовтня 2024 р. Переглядів: 45 RSS
Виховна робота

Всесвітній день психічного здоров’я (World Mental Health Day) або День ментального здоров’я у світі та в Україні відзначається щороку 10 жовтня. Свято покликане звернути увагу на проблеми, пов’язані з психічним станом людини, та для підтримки людей з подібними захворюваннями.

З метою підвищення рівня обізнаності щодо проблем психічного здоров`я проведено просвітницько-профілактичні заходи.

• Інформаційний куток «Психічне здоров`я людини».

• Просвітницькі буклети для педагогів «Як тримати психологічну рівновагу».

• Тренінгове заняття «Подолання стресу».

• Веселі перерви для учнів 1-4 класів.

Мета свята – привернути увагу дітей та педагогів на важливість ментального здоров’я. Воно в першу чергу залежить від кожного з нас та наших рідних. Ми повинні навчитися зберігати стійкість та душевну рівновагу в найскладніших ситуаціях, а при необхідності – звертатися за допомогою до відповідних фахівців. Відновлення здоров'я — актуальне завдання в усі часи і для кожного!