Організована виставка фотоматеріалів та літератури "Голодомор - біль душі і пам'ять серця"

25 листопада 2023 р. Переглядів: 134 RSS
Виховна робота

Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок там вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був голодомор 1932-1933 р.р. Не було ні війни, ні посухи. А була тільки зла воля одних людей проти інших.

З метою вшанування пам’яті жертв голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій у шкільній бібліотеці була організована виставка фотоматеріалів та літератури "Голодомор - біль душі і пам'ять серця", для учнів старших класів пройшла година пам'яті і скорботи. Запаливши свічку, учні та вчителі вшанували світлу пам'ять тих людей, які були заручниками страшних років та стали для наступних поколінь прикладом мужності та витримки.